Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 46 Doktora Dereceleri programlar içinde Yönetim Çalışmaları içinde Amerika Birleşik Devletleri 2023

46 Doktora programlar içinde Yönetim Çalışmaları içinde Amerika Birleşik Devletleri 2023

overview

İdare, finans, pazarlama, takım çalışması ve organizasyon gibi temel ve ileri iş kavramlarının incelenmesidir. Bu çalışma alanı, iş hayatında kariyer arayan veya bir şirketteki mevcut konumlarını ilerletmek isteyen öğrenciler için oldukça faydalıdır.

ABD, uluslararası öğrenciler için dünyanın en popüler destinasyonu olmaya devam ediyor. ABD'deki üniversiteler dünya sıralamalarına hükmediyor ve ülke ayrıca çok çeşitli heyecan verici eğitim yerleri sunuyor. Devlet üniversite sistemleri kısmen eyalet hükümetleri tarafından sübvanse edilir ve yüz binlerce öğrencinin bulunduğu eyalete yayılmış birçok kampüse sahip olabilir.

PhD programına katılabilmek için öğrencilerin genelde yüksek lisans derecesi tamamlamış olmaları istenmektedir. Ek olarak, orjinal akademik araştırmayı içeren bir tez yada bilimsel inceleme program sonunda istenmektedir. Bazı ülkelerde bu bilimsel incelemenin bir panel önünde savunulması istenmektedir.

read_more

filters

  • Doktora
  • Amerika Birleşik Devletleri
  • Yönetim çalışmaları
fields_of_study
  • Yönetim çalışmaları (46)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format