Keystone logo
Aoyama Business School

Aoyama Business School

Aoyama Business School

Tanıtım

Uluslararası Yönetim Enstitüsü, sosyal sorumluluklarını yerine getiren ve küresel vatandaşlar olarak hizmet veren yaratıcı liderlerin yetiştirilmesine ve önde gelen araştırma faaliyetlerimizle müreffeh bir gelecek geliştirmeye katkıda bulunur.

MBA programı, misyonuna ulaşmak için bağımsız düşünme ve analize dayalı sonuçlara varan yönetim profesyonellerini yetiştirir. ABS, programlarını geliştirmek için durmaksızın çabalamaktadır. Doktora programı sadece iş araştırma tekniklerini öğretmekle kalmaz, aynı zamanda araştırmalarının sosyal öneminin farkında olan, iyi tanımlanmış bir amaç duygusuna sahip olan ve uluslararası sahnede aktif olabilen işgücüne katkıda bulunanlar yetiştirir.

Aşağıdaki üç özellik, ABS'nin doğasını göstermektedir:

Sistematik, entegre ve pratik öğrenme sistemi

ABS, özel uzmanlık edinimi, çapraz fonksiyonel bilginin sentezi ve bireysel öğrenme ve grup etkinlikleri yoluyla metodoloji çalışması ve uygulaması gibi unsurları birleştiren sistematik, entegre ve pratik bir müfredat sunar. Öğrenciler önce kurumsal yönetim için gerekli dört alanın temellerini öğrenirler: Strateji "Organizasyon, Pazarlama, Finans" Muhasebe ve Operasyon "Bilgi Sistemleri. Daha sonra bu dördünden birine odaklanırlar. Bu, öğrencilerin yüksek düzeyde uzmanlık geliştirmelerine olanak tanır. aynı zamanda tüm yönetim alanlarında yeterlilik kazanmak, böylece uygun niteliklere sahip yöneticiler olmak.

Bir MBA kapsamı kursu olan Global Action Learning, entegre bilgiyi test etmek, gruplar içindeki becerileri koordine etmek ve farklı kültürleri ele almak için yöntemler uygulamak için pratik bir alan sunar.

Konumlar

  • Tokyo

    4-4-25 Shibuya, Shibuya-ku,, , Tokyo

    programlar

    sorular