Keystone logo
Arizona State University Herberger Institute for Design and the Arts Tasarım, Çevre ve Sanat (Tarih, Teori ve Eleştiri), Doktora
Arizona State University Herberger Institute for Design and the Arts

Tasarım, Çevre ve Sanat (Tarih, Teori ve Eleştiri), Doktora

Tempe, Amerika Birleşik Devletleri

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Herberger Tasarım ve Sanat Enstitüsü'ndeki Tasarım, Çevre ve Sanat Programı Doktora programının açık bir misyonu vardır: öğrencileri çevreyi her ölçekte şekillendirmede - şehirlerin, binaların tasarımından - kamu entelektüelleri ve dönüştürücü uygulayıcılar olmaya hazırlamak. Sürdürülebilirlik, yenilikçilik, topluluk oluşturma, kültürel ve bağlamsal farkındalığa vurgu yaparken, peyzajlardan iç mekanlara, ürünlere ve grafiklere, sanata kadar.

Genişliğine rağmen, misyonun zımni yetkisi birkaç nedenden dolayı mümkündür. Birincisi, Doktora Programı disiplinler arasıdır ve Herberger Enstitüsü akademik birimlerinin yönlerini içerir. Öğrenciler şu anda - Tasarım Okulu, Sanat Okulu ve Sanat, Medya ve Mühendislik Okulu bünyesindeki disiplinlerden kayıtlıdır. İkinci olarak, Doktora Programı, Uygulamalı Biyolojik Bilimler Bölümü, Hemşirelik ve Sağlık İnovasyonu Koleji ve Sürdürülebilirlik Okulu dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, üniversite genelindeki Enstitü öğretim üyeleri ve fakültelerinden bir uzman havuzuna erişime sahiptir. Üçüncüsü, Doktora Programı, türünün herhangi bir kolejinde bulunan en iyi tesislerden bazılarına erişime sahiptir. Son olarak, Doktora Programı, genellikle Yeni Amerikan Üniversitesi olarak anılan, ülkedeki en ilerici ve dönüştürücü eğitim ortamlarından birinde gelişiyor.

Sonuçta doktora programının kalitesini yansıtan öğrencilerimiz ve mezunlarımızdır. Hepsi başarılı. Öğrencilerimiz programa girdikleri ilk günden itibaren, çeşitli ulusal ve uluslararası atölye ve konferanslarda derslere ve sunumlara aktif olarak katılarak, Enstitü dışında araştırma ve akademik çalışmalara katılmaya başlarlar. Programın mezunları olarak kariyerlerinin zirvesine tırmanırlar, akademik yollar izlerler ve profesyonel planlama ve tasarım uygulamalarında, kurumsal sektörde, kamu sektöründe ve kar amacı gütmeyen sektörde liderlik rolleri üstlenirler.

Endişeniz, ne olmak istediğinizden çok ne yapmak istediğinizle ilgiliyse, Herberger Tasarım ve Sanat Enstitüsü'nde Tasarım, Çevre ve Sanat Doktora programına katılın.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

  • Doktora Mimarlıkta, Tasarımda, Planlamada
    • Camerino, İtalya
  • Mimarlık ve Mimari Tasarım Araştırmaları ile Felsefe Doktoru (PhD)
    • Online