Keystone logo
© BIMM University
Auream Phoenix University for Women

Auream Phoenix University for Women

Auream Phoenix University for Women

Tanıtım

Auream Phoenix University for Women (APUW), misyonu yöneticilerin, girişimcilerin ve profesyonel kadınların arka plan çalışmalarını ve kariyerlerini değerlendirmek ve onların uluslararası bir derece elde etmelerini sağlamak için sağlam bir kalite ve titiz bir temel üzerine inşa edilmiş sağlam bir kurumdur. çalışma programlarının entegrasyonu. Derece almak için karmaşık yeterlilik doğrulama alanında faaliyet gösteren, yalnızca kadınlara yönelik ilk Uzaktan Eğitim özel üniversitesi olmaktan gurur duyuyoruz.

APUW, üniversitenin bu modeli için tüm kalite gereksinimlerini karşılamak için katı bir etik öz-denetim sistemi uygular. Fakültelerimiz: Sanat ve Beşeri Bilimler, İşletme ve Medya, Psikoloji, Bilgisayar Bilimi, Mühendislik ve Teknoloji, Yaşam ve Dünya ve Doğa ve Sağlık Bilimleri, iki yüzün üzerinde çalışma alanı sunar; bunlar, piyasa ihtiyaçları ve gelecekteki iş fırsatları ile ilgili olacak şekilde özenle seçilir.

APUW, öğrencileriyle gurur duyar. Olağanüstü girişimci girişimler yaratabilirler, çok uluslu şirketlerde, özel şirketlerde ve STK'larda lider roller üstlenebilirler veya iş dünyasında lider profesyoneller olabilirler.

Auream Phoenix University for Women (APUW), yalnızca kadınların eğitimine adanmış ilk özel, uluslararası, Uzaktan Eğitim, amaca yönelik kurulmuş bir üniversitedir. APUW, işte ve ailede çalışan her kadının kendi evinin rahat ortamında kalırken akademik hedeflerini tamamlamasına ve okumasına izin verir. Üniversitemiz, kazanan bir zihniyete sahip kadın liderlere, canlı, dinamik kişiliklere sahip kadınlara, bağımsız düşünürlere ve toplumlarında referans noktası olmanın bilincinde olan kadınlara hitap etmektedir. Birincil odak noktamız, akademik sertifika için beceri ve yeterlilikleri test etmektir. Aurea Phoenix University for Women's lisans programları, aktif çalışan, en az 5 yıllık mesleki deneyime sahip kadınlara, ailelerini ihmal etmeden bir derece kazanma şansı sağlamak için APEL (Accreditation Prior Experiential Learning) yöntemine göre tasarlanmıştır.

Misyon

Yetişkin kız öğrencilere, profesyonel özgeçmişlerini değerlendirmek için APEL (Akreditasyon Öncesi Deneyimsel Öğrenme) yöntemini kullanarak uluslararası bir derece kazanma fırsatı sunuyoruz. APEL sistemi, belirli parametrelere göre APUW dereceleri için geçerli akademik kredilere dönüştürülen önceki eğitim ve mesleki deneyimlerin titiz bir analizini içerir.

Misyonumuz, öğrencilerimize güçlü, çok yönlü kişilikleri besleyen, liderliği teşvik eden ve her öğrencinin karakterini ve sosyal bilincini oluşturan çok kültürlü, ödüllendirici ve zorlu bir dijital öğrenme ortamı sağlamaktır. Tüm Üniversite topluluğumuzun faaliyetleri aracılığıyla Uzaktan Eğitim yetişkin eğitimi, bilgisi, araştırması ve hizmetine olan bağlılığımızı sürdürmeye çalışıyoruz.

Başarılar

Bir Özel İşletme Üniversitesi olarak APUW, kuruluşundan bu yana, serbest meslekler, işletme, endüstri, yönetim ve genel olarak iş dünyası ile özel bir bağlantı üzerine kurulmuş derece programları sunmaktadır. Kendi kaderini tayin, teknik bilgi ve yaratıcılıkla ilgili programlar. Öğrencilere, tatmin edici bir geleceğe kendi yollarını nasıl açacaklarını öğretiyoruz.

Aynı zamanda, uluslararası iş piyasası gereksinimlerine uygun, özenle tasarlanmış müfredat aracılığıyla genel beceri ve bilgilerden oluşan sağlam bir arka plana duyulan ihtiyacı vurguluyoruz. Bugün, en başından beri yetişkin eğitimi felsefemiz, öğrenci merkezli, özgür, yenilikçi ve becerikli olmaya devam ediyor.

APUW, mükemmellik ve yerine getirme yolculuğumuz sırasında, kendi kendini düzenleyen çeşitli kurumsal kalite incelemelerinden, üniversite içi program incelemelerinden ve akreditasyon süreçlerinden başarıyla geçerek çeşitli ödüller ve takdirler aldı.

Vizyon

Auream Phoenix University for Women , APEL (Akreditasyon Öncesi Deneyimsel Öğrenme) temelinde yetişkin kadınlar için uzaktan eğitimde küresel bir lider olacak. Kadın öğrencilerimize, mesleki başarı için kendi çalışma becerileri kritik öz değerlendirmeleri için gerekli araçları sunuyoruz. Öğrencileri hedefler belirlemeye teşvik ederek ve bu hedeflere ulaşmak için planlarını destekleyerek güvenlerini ve uzmanlıklarını geliştirmeyi amaçlıyoruz. Her öğrencinin bir kişi olarak tam potansiyelinin gelişimini kolaylaştırmak, onlara düşünme, tartışma, keşfetme ve karar verme fırsatları vermek istiyoruz.

kabul

Konumlar

 • London

  At Uniselinus Europe 71-75 Shelton Street, WC2H9JQ, London

  • Ragusa

   At Uniselinus Europe Networking University Via Roma, 200, 97100, Ragusa

   • Panama City

    Auream Phoenix University SA Panama City – Republic Of Panama, , Panama City

    • London

     London, Birleşik Krallık

     sorular