Keystone logo
Bakke Graduate University Doktora Yenilikçi Kentsel Liderlikte
Bakke Graduate University

Doktora Yenilikçi Kentsel Liderlikte

Online USA

Request duration

Ingilizce

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Sürekli değişim ve mutasyonun olduğu bir dünyada Tanrı, Hıristiyan liderleri küresel karar alma etkilerinin ve yenilikçi süreçlerin ön saflarında olmaya çağırıyor. Bu çağrıya sahip olanlar, küçülen küresel köyümüzün en zorlu bölgelerinde uyum ve barış için çalışan liderler için kehanet sesi sağlıyor.

Bu doktora programı, liderleri en yüksek seviyelerde bilim adamı-uygulayıcılar olarak donatmayı amaçlamaktadır. Bu şekilde donatılmışlardır, eleştirel düşünme, derinlemesine araştırma yapma ve doğru analiz etme becerilerini problemleri pratik bir şekilde çözme becerileriyle birleştirirler.

Bu şekilde donatılmış olduklarından, güç ve otorite ile kehanet gibi konuşacaklar. Joseph'in eski Mısır mahkemesinde yaptığı gibi karar vericileri etkileyecekler (Yaratılış 41:39).

BGU, uygulayıcılar için halihazırda iki doktora derecesi programı sunmaktadır. Bir doktora programı ekleyerek, pratik problem çözmeyi güçlendirmek için bilimsel araştırmalara daha güçlü bir vurgu yapıyor olacağız. Birinci sınıf araştırmalara dayalı uygulanabilir çözümler üretebilecek liderler yetiştirmenin zamanı geldi.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar