Keystone logo
Bar-Ilan University

Bar-Ilan University

Bar-Ilan University

Tanıtım

Üniversite Hakkında

İsrail'in en büyük üniversitelerinden biri olan Bar-Ilan University , öğrencilerine İsrail'in diğer herhangi bir eğitim kurumunda bulunmayan çok sayıda eşsiz akademik ve sosyal imkan sunuyor.

1955'teki kuruluşundan bu yana, 130.000'den fazla öğrenci Bar-Ilan'ın örnek akademik ve araştırma tesislerinden ve Yahudi kültürünü ve geleneğini bütün çalışma programlarına dahil etme konusundaki kararlılığından yararlanmıştır. İsrail'in en iyi araştırmacı ve profesörlerini güvence altına alarak ve öğrencilere Yahudi kökenlerini keşfetme şansı tanıyarak, Bar-Ilan University öğrencilerine işyerinde başarılı olma ve eğitimli ve sosyal olarak bilinçli vatandaşlar olarak topluma katkılarını en üst düzeye çıkarma konusunda kaynak ve uzmanlık sağlar.

Dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler, lider derece programlarımızda eğitim almak için her yıl Bar-Ilan'a dönüyor. Ödüllü profesörlerin gözetiminde ve rehberliğinde, ilgi alanlarını ve akademik gelişimlerini keşfetmek için gerekli olan eleştirel düşünme ve analitik becerileri öğretilir. Bar-Ilan University , İngilizce olarak öğretilen bir dizi uluslararası derece de dahil olmak üzere, dünya çapında tanınan çok çeşitli lisans, yüksek lisans ve doktora programları sunmaktadır.

Konumlar

  • Ramat Gan

    Ramat Gan, İsrail

sorular