Keystone logo
Boston University School of Theology

Boston University School of Theology

Boston University School of Theology

Tanıtım

Boston University School of Theology (STH), günümüzün küresel dini manzarasının zorluklarına cevap vermeye hazır bir lider olurken hayal ettiğiniz bakanlıkları takip edebilirsiniz. Kendinizi dönüştürün. O zaman dünyayı değiştir. Tanınmış bir fakülte, titiz akademisyenlerde size rehberlik eder. Destekleyici bir topluluk hayatınızı, inancınızı ve hedeflerinizi besler.

Misyonumuz Tanrı bilgisini takip etmek, inanç toplulukları için liderler yetiştirmek, akademiyi zenginleştirmek ve çeşitli ve birbirine bağlı bir dünyada adaletle barış aramaktır.

Boston Üniversitesi'nin kurucu okulu ve Kuzey Amerika'daki en eski Birleşik Metodist ilahiyat okulu olarak, kozmopolit bir araştırma üniversitesi içinde, kendisini "öğrenmeye, erdeme ve dindarlığa" adamış profesyonel bir okuluz. Köklerini Wesleyan geleneklerinden alan ve dünyanın daha geniş Hıristiyan geleneklerinden hareketle, kadınları ve erkekleri kişisel ve sosyal dönüşümü teşvik eden, dünyanın çeşitliliğine yönelik olan ve bunun kehanet mirasını genişleten bakanlıklar ve meslekler için donatmaya çalışıyoruz. tarihi İlahiyat Okulu.

Gerçek dünyadaki sorunlar hakkında yaratıcı bir şekilde düşünen benzersiz öğrenci topluluğumuza katılın. Ünlü öğretim üyeleri tarafından sıkı akademik programların rehberliğinde başarılı öğrencilerle birlikte öğrenin. Boston University School of Theology inançlarımız çeşitlidir; çağrılarımız farklıydı. Ancak daha iyi bir dünya yaratmak için ortak bir arzumuzu paylaşıyoruz.

Konumlar

  • Boston

    Commonwealth Avenue,745, 02215, Boston

    sorular