Keystone logo
Boston University School of Public Health

Boston University School of Public Health

Boston University School of Public Health

Tanıtım

Boston University School of Public Health ( BUSPH ), halk sağlığı öğretiminde eğitimde mükemmellik ve yenilik konusunda liderdir. Nüfusun sağlığını değiştirmenin özgün, kapsayıcı, esnek, sürekli ve yansıtıcı bir şekilde öğretmeyi hedefliyoruz.

Üst düzey bir yüksek lisans okulu olarak, Boston University School of Public Health yenilikçi araştırma, burs ve halk sağlığı uygulamalarına erişim sunar; bu, yerinde bir misyonla üst düzey bir eğitimdir.

Halk Sağlığı Okulu'nun misyonu, eğitim, araştırma ve uygulamada mükemmellik ve yenilik yoluyla dünya genelindeki nüfusların, özellikle de yetersiz hizmet alanların sağlığını ve refahını iyileştirmektir.

Disiplinler arası fakülte ve araştırma uzmanlığından yenilikçi öğretim yaklaşımımıza kadar, size halk sağlığı alanında olağanüstü bir eğitim sunuyoruz.

Karmaşık sağlık sorunlarına çözüm geliştirmeye odaklanan bir dizi disiplinde araştırma yürütüyoruz. Öğretim üyeleri dünya çapında ve kendi yerel toplumumuzda çalışmalar yürütür.

Halk sağlığı uzmanları olarak, Boston University School of Public Health Fakültesi öğretim üyeleri, personeli ve öğrencileri, nüfusun sağlığını iyileştirmek için bilgi, beceri ve tutkularını kullanmakla görevlidir.

Bilgi üretmek ve gelecek nesillere aktarmak, Boston University School of Public Health çalışmalarının merkezinde yer almaktadır, ancak bu bilgiyi uygulamak da aynı derecede önemlidir. Boston University School of Public Health , hem yerel hem de dünya çapında savunuculuk ve uygulamanın ön saflarında yer almaktadır.

Tüm dünyada sağlık ve esenliğe yol açan olumlu değişimi ateşlemeye ve sürdürmeye kararlıyız. Halk Sağlığı Okulumuzda saygılı, işbirlikçi, çeşitli ve kapsayıcı bir topluluk için çabalıyoruz. Yerel ve küresel topluluklarımız içinde ve genelinde adaleti, insan haklarını ve eşitliği teşvik etmeyi amaçlıyoruz.

Konumlar

  • Boston

    Albany Street,715, 02118, Boston

    sorular