Keystone logo
Cambridge Graduate University hızlandırılmış mba ve iş doktora dereceleri
Cambridge Graduate University

hızlandırılmış mba ve iş doktora dereceleri

Cambridge, Amerika Birleşik Devletleri

Request duration

Ingilizce

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım


Hızlandırılmış MBA ve İş Doktora


Alimler onların 2 yıllık MBA sürdürmeye seçebilir, ya da 3 yıl, arıtma, veri gözden basıp etki danışmanlık tez için Küresel Daldırma Intensives 2 terimlerin en az katılıyor içeren üçüncü yıl, MBA ve İş Doktora derecesini hızlandırılmış tez ile ilgili seminerler.


İşletme Cambridge Graduate University College Muhasebe, Yönetim, Pazarlama, Strateji hızlandırılmış DBA dereceleri sunmaktadır ve Teknoloji ve İşletme Operasyon Yönetimi. Cambridge Graduate University College, Küresel Araştırmalar Koleji ve Halk Sağlığı ve Düzenleme Bilim Koleji ile birlikte, İşletme Ekonomisi hızlandırılmış doktora derecelerini sunuyor; Örgütsel Davranış; ve Sağlık Politikası Yönetimi.


Aşağıda listelenen iş doktora konularda kısa bir açıklaması:

Muhasebe ve Yönetimi


Araştırma firmalar arasında kaynak tahsisi için bilgi ve ölçüm sistemleri üzerinde duruluyor
Ekonomide; ödüllendirici ve yöneticilerin performans izlenmesi; yürütme ve strateji değerlendirmek, formüle edilmesi; ve tedarikçi, ürün, müşteriler, dağıtım kanalları ve iş birimleri karlılığını anlama.İşletme Ekonomisi (Finans dahil)


Ekonomik analiz ve sermaye piyasaları, finans kurumları, kurumsal finans, deneysel ve davranışsal iktisat, işletme stratejisi ve sanayi kuruluş olarak uygulanan iş alanlarında yönetim sorunları ile etkin mücadele için istatistiksel yöntemlerin kullanımı odaklanır.Sağlık Politika Yönetimi


Sağlık sektöründe kuruluşların geniş bir yelpazede bakan, yönetsel, operasyonel ve stratejik konularda araştırma yapmak için hazırlar.Yönetim


Araştırma yönetimi uygulamaları ile ilgili olan yönetim teorisi ve bilgisi üzerinde duruluyor. Araştırma temaları yenilik, girişimcilik, örgütsel öğrenme ve ağları içerir.Pazarlama


Acil ve gelecekteki ihtiyaçlar merkezli önemli pazarlama sorunları araştırma, ekonomik, davranışsal, psikolojik ve idari teorisi üzerine çizer ve müşteri istiyor.Örgütsel Davranış


Teori ve iş idaresi ve örgütsel olgulara ampirik araştırmanın çalışma ile psikoloji veya sosyoloji yöntemleri konusunda eğitim birleştirir.Strateji


Birden metodolojiler-kantitatif yanı sıra nitel-dünyada şirketler ve endüstriler geliştirmek ve rekabet avantajı sürdürmek nasıl çalışma kullanır multi-disipliner bir araştırma yürütmektedir.Teknoloji ve Operasyon Yönetimi


Yeni ürün, süreç geliştirme ve teknolojik yenilik yönetimi de dahil olmak üzere üretim ve hizmet operasyonları, Araştırma; operasyon yönetimi ve stratejisi; ve lojistik ve tedarik zinciri yönetimi.


Akademisyenler müfredat yoluyla ilerleme olarak, onların bireysel çıkarları bağlı disiplinlerin bazıları derinlerine gitmek için şansına sahip olacak. Akademisyenler takip etmek isteyebilirsiniz Bazı ek disiplinler şunlardır:


• Gelişmiş Kurumsal Finansman

• Liderlik Psikolojisi

• Küresel Girişimcilik Liderlik

• Küresel Finansal Yönetim

• Sanayi ve Rekabet Analizi

• İleri Pazarlama Stratejisi

Asya Pasifik • Stratejiler

• İleri Müzakere Analizi

Mezuniyet Yükümlülükleri

Tüm doktora adayları on akademik çeyrek boyunca 36 aylık akademik program boyunca 80 kredi saatlik toplam tamamlamak ve 3.0 QPA korumak için gereklidir. aşağıdaki gibi kredi saatlik ders arıza:

 • Disiplinlerarası Çekirdek: 28 kredi
 • Alan Uzmanlık: 24 kredi


DBA / İşletme / Doktora:

 • Çapraz Alan Seçmeli Dersler: 8 Credit
 • Araştırma ve Tez: 20 kredi

Kapsamlı Sınav


Onlar Çekirdek ve Konsantrasyon derslerinden sorudan oluşan Kapsamlı Sınavı geçene kadar öğrenciler Tez kurslarına devam olmayabilir. Bu sorular teorik temelleri ve bilginin genişliği öğrencinin komutunu test edin.

Öğrenciler Tez Kursları geçmeden önce Kapsamlı Sınav geçmelidir. Başarısız olanlar sınav başarısız bölümleri geçmek için çalışmadan önce üç (3) ay beklemek gerekir. Bu ilk sınav tarihinden itibaren iki (2) yıl içinde yapılmalıdır sınava geri almak için tek fırsattır.


Tez Önerileri ve Araştırma

Ampirik araştırma ve analiz prizmasından çalıştı CGU Doktora programı teorik ve pratik uygulamalarda da temeli vardır. Tüm öğretim üyeleri, terminal derece var ve kendi alanlarında uzman; Bu nedenle, çekirdek, Konsantrasyon çalışmak ve Tez dersleri en yüksek kalitede.

Her öğrenci bir iki üye Tez Danışma Komitesi (İlke okuyucu / danışman) bir CGU Çekirdek öğretim üyesinin oluşan bir CGU Değerli Fakültesi veya Yerel İçerik Uygulayıcı Uzman olacak


Tez


tez için aşağıdaki gereksinimleri:

• Tez konuları, uluslararası veya küresel, bölgesel bağlamda olmalıdır.

• Tez konuları dört ek gereksinimleri karşılamak gerekir:

1. orijinal araştırma olmak;
2. alanına yeni bilgi ekleyin;
Disiplinlerarası bir bakış açısıyla mevcut küresel konularda 3. odak;
4. onların kurum veya kariyer ilerletmek için uygulanan bir bileşeni var; ve
Derecesi layık önce tez 5. Final, komite tarafından onaylanan elektronik kopyaları CGU Kayıt teslim edilmelidir.


Program Takvimi


Bizim 24 ve 36 aylık müfredat yönetici takvimi için optimize edilmiştir.


Cambridge Graduate University 'Küresel Kampüsü 24, 36 ve 48 ay Master, Doktora ve Hızlandırılmış Yüksek Lisans ve Doktora programı yürütme zamanlama için optimize edilmiştir. Bu zamanlama değişebilir.


Cambridge Graduate University 'Küresel Kampüsü 24, 36 ve 48 ay Master, Doktora ve Hızlandırılmış Yüksek Lisans ve Doktora programı yürütme zamanlama için optimize edilmiştir. Bu zamanlama dinamikleri gerek bölgesel olaylar, göç ve müfredat ve küresel kohort göre değişir tabi.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Kırsal İşletmede İşletme Doktoru
  • Livingston, Amerika Birleşik Devletleri
 • İşletme Doktoru
  • Englewood, Amerika Birleşik Devletleri
 • İşletme Doktora
  • Honolulu, Amerika Birleşik Devletleri
  • Online USA