Keystone logo
California Institute of Integral Studies

California Institute of Integral Studies

California Institute of Integral Studies

Tanıtım

CIIS her öğrencinin dönüşme fırsatı vardır.

Seçkin programlarımız sağlıklı yaşam, şifa, sosyal etki ve daha yüksek bilince dayanmaktadır ve açıkçası, bugün yüksek öğrenimde bulacağınız programların çoğundan farklıdırlar. Psikoloji, felsefe, maneviyat ve sosyal bilimler ve beşeri bilimler alanlarını kapsayan ve aynı zamanda disiplinlerini aşan lisans ve lisans düzeyinde 30'dan fazla program ve mesleki sertifika sunuyoruz.

Profesyonel Psikoloji ve Sağlık Okulumuz, klinik psikolojide derinlik psikolojisine vurgu yapan programlar sunar; beden, zihin ve ruhu birleştiren bütünsel danışmanlık psikolojisi; somatik psikoloji ve terapi, dışavurumcu sanat terapisi, drama terapisi ve bütünleştirici sağlık çalışmaları.

Bilinç ve Dönüşüm Okulumuz felsefe, bilinç ve kozmolojide en son programları sunar; ekoloji, maneviyat ve din; bütünsel ve kişilerarası psikoloji, Doğu-Batı psikolojisi ve dönüştürücü liderlik. Toplum ruh sağlığı alanında klinik yüksek lisans programımız ve insan cinselliği alanında doktora programımız gibi bazı programlar türünün ilk örneğiydi.

Psikedelik Terapiler ve Araştırma Merkezimiz, güvenli ve etkili profesyonel eğitim için altın standart olarak hizmet etmeye devam eden, üniversiteye bağlı ilk sertifika programıydı.

Çevrimiçi öğrenme

CIIS çevrimiçi dereceleri, benzersiz bir öğrenme deneyimi sağlamak için kişiselleştirilmiş öğrenme ile en son teknolojiyi birleştirir. Çevrimiçi formatımız, dünyanın her yerinden öğrencilerin etkileşimli ve çeşitli bir öğrenme ortamında öğrenmesine ve fakültenin platformlar ve sınıflar arasında sorunsuz bir şekilde ders vermesine olanak tanır.

Tüm çevrimiçi derecelerimiz (Çin'de öğretilen Uygulamalı Psikoloji hariç) her sömestr San Francisco Körfez Bölgesi'nde yoğun bir konaklama ile başlar. Öğrenciler kampüsteyken, üç ila yedi günlük heyecan verici atölye çalışmaları, sunumlar, danışmanlık ve işbirlikçi öğrenme için öğretim üyelerine katılırlar. Öğrenciler daha sonra kendi alanlarındaki tüm düşünce liderleri ve yenilikçilerden oluşan CIIS fakültesi tarafından verilen multimedya çevrimiçi ortamımızda eğitimlerine devam ederler.

Görev beyanı

California Institute of Integral Studies ( CIIS ), bireylere, topluluklara ve dünyaya hizmet için ruhu, zekayı ve bilgeliği somutlaştırmaya çalışan akredite bir üniversitedir. CIIS , yüz yüze, karma ve çevrimiçi pedagojik yaklaşımları kullanan disiplinler arası, kültürler arası ve uygulamalı çalışmalarla geleneksel lisans programlarının sınırlarını genişletiyor. Kişisel bir öğrenme ortamı ve destekleyici bir topluluk sunan CIIS , kendilerini, başkalarını ve dünyayı dönüştürmeye kendini adamış kişiler için mükemmel, çok yönlü bir eğitim sağlar.

Integral Education nedir?

İntegral, herhangi bir sistemin tamamını anlamak anlamına gelir. İntegral eğitim , kişinin bilişsel, duygusal, fiziksel, sosyal, kültürel ve manevi tüm yönlerini bütünleştiren artan öğrenme arzusuna yanıt verir. Zihni açmak, bedeni meşgul etmek ve ruhu görmek ve görülmek için özgür bırakmakla ilgilidir. Aynı zamanda kişinin kendi potansiyeline ulaşmasına ve onu dünyada kullanmasına izin vererek, içsel dönüşümü daha eksiksiz bir şekilde kolaylaştırır.

CIIS kurucularının tasavvur ettiği bütünsel çalışmalar, küresel etki için Doğu-Batı geleneklerinin en yüksek değerlerini birleştiriyor. Öğrencileri ve düşünceleri silip süpüren geleneksel akademik disiplinlerin sınırları ortadan kalktı. Aksine fikir ve deneyim sentezine açık ve teşvik edici bir ortamımız var. Keşfetme özgürlüğü, daha adil ve esnek bir dünyayı nasıl şekillendirdiğimizdir.

"Bütünleyici" kavramı, CIIS benzersiz eğitim ortamını şekillendirmeye devam eden temel bir ilke olmuştur. "Bütünleyici" kavramı, CIIS benzersiz eğitim ortamını şekillendirmeye devam eden temel bir ilke olmuştur. Entegre eğitimin Üniversitenin sekiz rektörünün her biri için ne anlama geldiğini öğrenin.

Burada yapabileceklerinizden bazıları:

 • Geleceğin en ileriye dönük vizyonlarından bazılarını yaşarken birçok kültürden ve bakış açılarından bilgi geleneklerini keşfedin.
 • Size dünyaya geniş bakış açıları sunan kurslara katılın.
 • Disiplinlerarası bir eğitim modelinden yararlanın.
 • Profesyonel Psikoloji ve Sağlık Fakültesi ile Bilinç ve Dönüşüm Okulu'nda türünün tek örneği yüksek lisans programlarına kaydolun.
 • Dönüştürücü Çalışmalar ve Dönüştürücü Liderliğin çığır açan alanlarında lisansüstü programlarda çevrimiçi eğitim alın.
 • Bağlı kohortlarla Disiplinlerarası Çalışmalarda BA tamamlama programında hafta sonları buluşun.
 • CIIS danışmanlık merkezlerindeki deneyimli klinisyenlerin gözetiminde stajyerlik yaparken San Francisco toplumuna terapi sağlayın.
 • Sizi okuduğunuz topluluklarla işbirliğine sürükleyen pratikler veya bitirme projeleri oluşturun.

Konumlar

 • San Francisco

  1453 Mission Street San Francisco, CA 94103

  sorular