Keystone logo
emTunis Business School EDBA İnovasyon ve Girişimciliğin Temelleri
emTunis Business School

EDBA İnovasyon ve Girişimciliğin Temelleri

Tunis, Tunus

24 Months

Ingilizce, Fransızca, Aveste

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

harmanlanmış, Uzaktan Eğitim, Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

İşletme Yönetici Doktoru (EDBA) programı, özel sektör ve kamu sektörlerindeki mevcut ve potansiyel iş liderleri ve üst düzey yöneticiler için işletme yönetiminde liderlik rolüne uygun bilgi ve yetkinliklerini geliştirmek için tasarlanmıştır. İşletme Yönetici Doktoru (EDBA) programı araştırmaya dayalı bir derecedir, ancak Doktora programından farklı olarak DBA programı, öğrenciyi alandaki pratiğin ilerlemesine yönelik teorik bilginin uygulanmasına dahil etmeyi amaçlar.

EDBA, uluslararası işletme ve yönetim okulları tarafından akademik araştırmayı yönetim ve işletme ile birleştirmenin en uygun MBA sonrası (veya eşdeğer yüksek lisans derecesi) yolu olarak giderek daha fazla tanınmaktadır.

İnovasyon ve Girişimcilikte EDBA, işletmeleri ve iş insanlarını neyin başarılı kıldığına dair kapsamlı bir anlayış geliştirmek isteyen profesyoneller için faydalı bir seçenektir. Program, girişimlerinizi geliştirmeye, kurmaya ve genişletmeye yardımcı olmak için gereken işlevsel bilgileri sağlayabilir. Finansal en iyi uygulamalara, etik iş ilkelerine ve yenilikçi yönetime odaklanan kurslarla, Girişimcilikte çevrimiçi doktoralar da dinamik liderler yetiştirir.

Seçmek için nedenler emTunis Business School

Çevik ve Esnek

Kampüste, çevrimiçi, karma veya modül modül. İsteğe bağlı olarak tüm Executive programları çalıştırılabilir. emTunis profesyonel hayatınıza en uygun ritmi seçmenizi sağlar. İsteğiniz üzerine bir öğretmen, mesleki sorumluluklarınızı yerine getirmeye devam edebilmeniz ve derslerimizden uygun bir hızda yararlanabilmeniz için en uygun seçimi yapmanıza yardımcı olabilir.

Yönetici Program Uzmanı

emTunis, yönetici eğitiminde uzmanlaşmış bir kurumdur. Öğretilerinizi öğrencilerle asla paylaşmayacaksınız. bölüm başkanlarımız öğretimimizde kullanılan andragoji tekniklerini geliştirmek için çok zaman harcıyorlar. Yöneticilere öğretmenlik yapmakla gençlere öğretmekle alakası yok. Not: Andragoji, yetişkinlerin yaşam boyu eğitimini anlama (teori) ve destekleme (uygulama) bilimidir.

Etkili verimli

Kampüse başlama seçiminize bağlı olarak, 16 aylık bir süre boyunca işten uzakta sadece 60 ila 64 gün arasında ihtiyaç duyulan EMBA'mız, en iyi işletme derecesine giden en verimli yollardan biridir. Profesyonellerden, akademisyenlerden ve koçlardan oluşan tüm kadromuz, programları optimize etmek ve daha verimli hale getirmek için her yıl programları revize eder.

Çok Kültürlü ve Çok Dilli

Tunus bir Afrika, Akdeniz ve Arap ülkesidir. Avrupa'dan bir saat uzaklıkta ve 3000 yılı aşkın bir etnik karışım geçmişiyle Tunus, şüphesiz çeşitliliği, dahil etmeyi ve hoşgörüyü öğretmek için dünyadaki en iyi yerdir. Yönetici programlarımız 3 dilde sunulmaktadır: İngilizce, Fransızca ve Arapça.

Akreditasyonlar

emTunis Business School Tunus devleti tarafından akredite edilmiş bir profesyonel ve yönetici yetiştirme okuludur. Tüm EDBA'larımız, Fransız devleti tarafından akreditasyona erişim sağlayan bir Fransız işletme okuluyla ortaklaşa gerçekleştirilir.

Bir Tunuslu ve bir Fransız olmak üzere iki derece ile, becerilerinizin dünyanın hemen hemen tüm ülkelerinde tanındığından emin olabilirsiniz.

Müfredat

kabul

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

  • İşletme Doktorası
    • Toulouse, Fransa
    • Barcelona, İspanya
    • + 1 daha fazla