Keystone logo
Eastern Mediterranean University Faculty of Business and Economics (pazarlama, örgütsel davranış veya girişimcilik bir konsantrasyon ile) işletme doktora
Eastern Mediterranean University Faculty of Business and Economics

(pazarlama, örgütsel davranış veya girişimcilik bir konsantrasyon ile) işletme doktora

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

A İşletme Doktora Programı pazarlama, insan kaynakları ve örgütsel davranış ve girişimcilik ile ilgili alanlarda ağırlıklı olarak araştırma peşinde ilgilenen öğrenci alınmaktadır. Programın ilk iki yıl başka iki ya da üç yıllık araştırma ve doktora tez tamamlanması üzerine harcanan sonra kapsamlı bir sınav sonuçlanan, ders içerir. Tüm doktora öğrencileri SSCI (Social Sciences Citation Index) tarafından taranan dergilerdeki en az bir yayın yoluyla kendi alanında bilimsel literatüre katkıda bulunması beklenmektedir. Geleneksel olarak, bizim doktora öğrencileri maddi asistanlık aracılığıyla yaşam giderleri için, kısmen ya da tamamen ders için ve bir dereceye kadar desteklenir.

Başvuru Koşulları

Doktora programına başvuracak adayların şiddetle GMAT veya GRE puanları, yanı sıra kendi araştırma alanları ve niyetlerini ortaya koyan bir amaç 5000 kelime deyimi sunmaya teşvik edilmektedir. Orada biz kimden işe akademik alanlara hiçbir set sınırları vardır ama hepimiz doktora başvuranların kuvvetli lisans ve ustaları araştırma önerilen alana son derece alakalı plan var ısrar ediyorlar.

Fakülte Araştırma Alanları

Kaynamama çalışanı temsil planları, sendikalaşma, IR sistemlerinin ağ ilişkileri, pozitif işçi-işveren ilişkileri, çalışan gelişimi, sürdürülebilir kalkınma stratejileri, paydaş ilişkileri, kurumsal sosyal sorumluluk, uluslararası pazarlama: Aşağıdaki doktora araştırma düzeyde araştırma alanları gösterge listesi , tüketici davranışları, girişimcilik, iş geliştirme hizmetleri, KOBİ'ler için bilişsel stilleri, insan kaynakları yönetimi, işe alma ve seçme, örgütsel adalet, müşteri memnuniyeti, hizmet pazarlaması, hizmet kalitesi, ihracat modelleri.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

  • PhD in International Entrepreneurship
    • Paris, Fransa
  • Girişimcilik ve İşletme Doktora Programı
    • Budapest, Macaristan
  • MPhil/PhD Yaratıcı ve Kültürel Girişimcilik
    • London, Birleşik Krallık