Keystone logo
European Business University İşletme Doktoru (DBA)
European Business University

İşletme Doktoru (DBA)

Luxembourg City, Lüksemburg

18 Months

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 37.800 *

Uzaktan Eğitim

* Burslar mevcuttur

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

İşletme Doktoru (DBA)

European Business University of Luxembourg (EBU), gelişen inovasyonun ön saflarında yer almasını sağlayarak bir akademik mükemmellik geleneğini elde etmeye ve sürdürmeye kendini adamıştır. EBU, Lüksemburg'daki en büyük işletme okullarından biridir ve aktif olarak desteklenen, uluslararası alanda tanınan bir personel ekibinin ve kültürler arası geçmişe sahip kadın ve erkeklerden oluşan fakültenin yeteneklerinden yararlanarak dünya standartlarında kaliteli eğitimin referans noktası olmaya çalışmaktadır.

Lüksemburg'un Çevrimiçi İşletme Doktoru (DBA) European Business University derecesi, işletme ve yönetimdeki karmaşık konulara teori ve araştırma uygulayarak yönetici ve profesyonel uygulamaları geliştirmek için tasarlanmış profesyonel bir Çevrimiçi doktora derecesidir.

Öğretim Yöntemleri ve Stili

Çevrimiçi DBA, çalışan profesyonellere coğrafi konumdan bağımsız olarak tam zamanlı çalışırken bir terminal derecesi alma olanağı sağlar. Çevrimiçi altyapı, farklı avantajlara sahip etkileşimli ve kültürler arası bir küresel öğrenme ortamı sağlar. Akredite DBA'nızı tamamen çevrimiçi olarak kazanın ve dört konsantrasyondan birinde uzmanlaşma fırsatından yararlanın: Yönetim, Uluslararası Yönetim, Finans veya Girişimcilik.

Öğrenciler, mezun olmadan önce bir kez kampüs haftası etkinliklerine ve seminerlerine katılmaya davet edilecektir. Ancak, birden fazla kampüs haftasına katılıma da izin verilir ve teşvik edilir. Kampüs haftası boyunca öğrenciler dönem sonu sınavlarını tamamlayacak, şirketleri ve önemli endüstrileri ziyaret edecek ve birbirleriyle sosyalleşecek ve ağ kuracaklar .

Lüksemburg sadece bir finans merkezi değil, aynı zamanda çok kültürlü bir şehir ve birçok Avrupa kurumunun merkezidir. Gelenek ve modernite arasında. Bölgedeki farklı doğa parkları, orta çağ kaleleri ve sayısız yürüyüş veya dağ bisikleti parkurlarının keyfini çıkarabileceksiniz. Lüksemburg ve Chateau Wiltz sizi karşılıyor.

Neden Bu Kursu Seçmelisiniz?

151240_16089805004752.jpeg

DBA, odak noktasının mesleğe veya genel olarak uygulamaya katkı olduğu profesyonel bir araştırma derecesidir. DBA, durumun doğru ve tarafsız bir analizine dayalı olarak benzersiz çözümler sunmak için gereken becerileri geliştirmek isteyen profesyonelleri desteklemek için tasarlanmıştır.

GERÇEKLER

  • Süre: 3 Yıl planlanan tamamlanma süresi. (tezin tamamlanması için ek 12-36 ay ile 24 aylık kurs)
  • Kredi: 210 AKTS
  • Dil: İngilizce
  • Alımlar: Eylül

Program Yapısı

EBU'nun sitesinde program yapısı hakkında daha fazla bilgi edinin

149989_dba.JPG

kabul

İdeal Öğrenciler

Öğrenci Görüşleri

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar