Keystone logo
Florida State University - Department of Family and Child Sciences

Florida State University - Department of Family and Child Sciences

Florida State University - Department of Family and Child Sciences

Tanıtım

İnsan Bilimleri Fakültesi, bireylerin, ailelerin ve toplulukların sağlığını ve gelişimini etkileyen fiziksel, davranışsal ve ekonomik faktörlerle ilgili küresel zorlukları ve fırsatları ele almaktadır.

Vizyonumuz, 21. yüzyıl profesyonellerini hazırlayan yenilikçi akademik ve araştırma programları ile Koleji ulusal düzeyde yönlendirmektir.

Aile ve Çocuk Bilimleri Bölümü

  • Programlar, topluma eğitim, araştırma ve hizmet yoluyla çocukların ve ailelerin sağlığını ve gelişimini vurgular.
  • Bu alandaki mesleki fırsatlar, ailelerin ve çocukların refahına odaklanmanın ulusal bir sonucu olarak ortaya çıkan yeni fırsatlar nedeniyle artmıştır.
  • Evlilik ve Aile Terapisi doktora programı, Evlilik ve Aile Terapisi Eğitimine Akreditasyon Komisyonu tarafından onaylanmıştır.
  • Öğrenciler, Ulusal Aile İlişkileri Konseyi (NFCR) sponsorluğunda Sertifikalı Aile Yaşamı Eğitimcisi olma şartlarını yerine getirebilirler.

Aile ve Çocuk Bilimleri, insanlarla çalışmaktan daha fazlasıdır - yaşamlarında bir fark yaratmaya çalışıyoruz. Yaşam boyu boyunca çocukların, gençlerin, yetişkinlerin ve ailelerin gereksinimlerini karşılayan lisans ve lisansüstü öğrenciler için karmaşık ailelere özel dikkat göstererek eğitim programları sunuyoruz.

R1 Araştırma Üniversitesi

FSU, Carnegie Yüksek Öğretim Kurumlarının Sınıflandırılmasında “R1 Araştırma Üniversitesi… (En yüksek araştırma etkinliği)” olarak sınıflandırılan yalnızca 115 kurumdan biridir.

İşbirliği

Disiplinlerarası bir araştırma ortamı, disiplinler, fakülteler ve kohortlar arasında paylaşılan öğrenmeyi sağlar. Tek bir departman içindeki bu girişimci ruh, merak uyandırır ve performansı optimize eder.

Fakülte İlgi Alanları

Saygıdeğer bir fakülte kadrosu, öğrencilere ilgi alanlarını paylaşan profesyonel araştırmacılarla çalışma fırsatı verir.

Merkezleri

Aile Enstitüsü

Florida Eyalet Üniversitesi Aile Enstitüsü, yeni bilgiler üretir, uzmanları eğitir ve Florida, bölge ve ulustaki aileler hakkında politika yapıcıları bilgilendirir.

Daha İyi Sağlık Merkezi

Yoksul popülasyonlarda sağlık eşitsizliklerini ele almak için yüksek öğretim ve toplum temelli programlar geliştirme ve test etmeye odaklanmak.

Çift Merkezi

MFT doktora öğrencileri sistemik ya da ilişkisel terapi konusunda eğitilir. Yaşam boyunca, refahımızı doğrudan ve dolaylı olarak etkileyen bir dizi ilişkide varız.

Konumlar

  • Tallahassee

    W College Ave,600, 32306, Tallahassee

    sorular