Keystone logo
Free University of Bozen-Bolzano Ekonomi ve Finans Doktora
Free University of Bozen-Bolzano

Ekonomi ve Finans Doktora

Bolzano, İtalya

4 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Oct 2024

EUR 180 / per year *

Kampüste

* öğrenim ücretleri: yılda 163,50 €

Tanıtım

Doktora programımız, çok kültürlü Üniversitemizin ve uluslararası Fakültemizin güçlü yönlerinden yararlanmakta ve yetenekli ve motive öğrencilere kariyer hedeflerine en iyi şekilde hizmet eden yüksek kaliteli bir eğitim ve araştırma ortamı sunmaktadır. Amacımız, Üniversitemizin ve uluslararası Fakültemizin güçlü yönlerinden yararlanan ve yetenekli ve motive öğrencilere kariyer hedeflerine en iyi şekilde hizmet eden yüksek kaliteli bir eğitim ve araştırma ortamı sağlayan bir doktora programı sunmaktır.

4 yıllık tam zamanlı doktora programımız bir yıllık temel derslerin yanı sıra doktora öğrencisinin özel araştırma ilgi alanlarına ve hedeflerine bağlı olarak danışman tarafından önerilen bireyselleştirilmiş eğitimi içerir. Konuya özel bireysel özel ders ve mentorluk yanı sıra yurtdışında araştırma amaçlı konaklamalar için finansman programımızın özel bileşenleridir.

Doktora öğrencileri, Ekonomik Politika Analizi, Finansal Piyasalar ve Düzenleme ve Büyük Verilerin Sayısal Yöntemleri ve Analizi, gibi fakültenin belirli araştırma alanlarıyla tanışacak ve ilgili araştırma projelerinde yer alma fırsatına sahip olacaklardır. Uluslararası fakültemiz çeşitli araştırma fırsatları sunmaktadır.

Müfredat

Okul Hakkında

sorular