Keystone logo
Georgia Southern University, Department of Logistics & Supply Chain Management

Georgia Southern University, Department of Logistics & Supply Chain Management

Georgia Southern University, Department of Logistics & Supply Chain Management

Tanıtım

Lojistik ve intermodal taşımacılık ve işletme yönetimi ağırlıklı yönetim konularında ihtisaslaşmış işletme yönetimi lisansını (BBA) sunuyoruz. Lisans programlarımız öğrencilere, modern organizasyonları yönetmek ve yönetmek için ihtiyaç duyulan problem çözme becerileri ve tedarik zinciri bilgilerini sağlar. Ayrıca, işletme istatistikleri, optimizasyon ve operasyon yönetimi konularındaki üst düzey temel dersleri tüm BBA ana dallarına öğreterek iş öğrencilerine eleştirel düşünme becerileri geliştirmek için temel dersler veriyoruz.

Bölümümüzün sunduğu yüksek lisans dersleri MBA programlarına ve Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi'nde doktora programına hizmet etmektedir.

Liderlik gelişimi kültürümüzün bir parçasıdır. Yenilikçi müfredatımız iş temellerini ve günümüz iş ortamındaki güncel eğilimleri içermektedir. Yayınlanmış araştırmaları ve öğretim becerilerinin gücü ile tanınan fakülteden öğreneceksiniz. Öğretim üyeleri gerçekten bir öğrenci olarak başarınızı önemsiyor ve bugünün rekabet gücü yüksek küresel ortamda sizi gelecekteki başarıya hazırlamak için çok çalışacaklar.

Lojistik ve Intermodal Ulaşım (LIT) Nedir?

Lojistik, doğru ürünü, doğru miktarda ve doğru koşulda, doğru yerde, doğru zamanda, doğru müşteriye doğru maliyetle sunmayı içerir. Intermodal taşıma, verimli ve sorunsuz bir ürün hareketinde birden fazla nakliye modunun maliyet ve / veya hizmet avantajlarını birleştiriyor.

Operasyon Yönetimi (OM) Nedir?

İşletmeler, ürünler üretmek ve müşteri beklentilerini karşılayan veya bu beklentileri aşan hizmetler sunarak değer yaratırlar. Operasyon yönetimi, bir şirketin ürün ve hizmetlerini değerlerini en üst düzeye çıkaracak şekilde yaratmak için kaynaklarını kullandığı süreçleri ele alır.

Georgia Southern University'de İşletme Fakültesi Neden Neden?

 • AACSB'den uluslararası akreditasyon

Sadece kanıtlanmış akademik mükemmeliyet kayıtlarına sahip kurumlar, bu önemli onay damgasını alabilir, böylece yüksek kalitede bir eğitim deneyimi kazanmaya güvenebilirsiniz.

 • Bakımcı bir çevre

Georgia Southern, başarınızı gerçekten önemseyen yöneticiler ve öğretim üyeleri ve personelin liderliğinde öğrenci merkezli bir ortam sağlar.

 • Fakülte ve iş dünyası liderleri ile etkileşim

Sınıflarımız, lisansüstü öğrenciler tarafından değil, nitelikli profesörler tarafından öğretilir ve sınıf büyüklükleri genellikle küçüktür. Bölgesel ve ulusal konuşmacılar, yıllık Executive-in-Residence ve Muhasebe Günü programlarına katılmak için düzenli olarak kampüste gelirler.

 • Birinci sınıf özellikler ve bilgisayar laboratuarı

Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Bölümü, son teknolojiyle donatılmış state-of-the-art multi-medya sınıfı imkanlar ve dört bilgisayar laboratuarı bulunan Business College binasında yer almaktadır.

 • Staj imkanları

Stajlar, akademik bilgiyi pratik uygulamalara daha iyi entegre etmenize yardımcı olur. Lojistik uygulamalarına ve iş ortamlarına maruz kalmak, hangi kariyer yolunun size en uygun olduğuna karar vermenize ve iş gücüne kalıcı olarak girmeden kariyerinize başlamanıza yardımcı olabilir. Lojistik öğrencilerine yakın zamanda buraya tıklayarak staj teklifleri aldık.

 • Burs ve Mali Yardım

Lojistik bursları her sene sınıf performansı, mesleki potansiyel ve finansal gereksinim temelinde öğrencilere verilir. Burs programına maddi destek, Georgia Limanlar Kurumu, Atlanta Nakliye Kulübü, Atlanta Denizcilik Derneği, Savannah Propeller Kulübü, Savannah Denizcilik Derneği, Gürcistan Dış Ticaret Konferansı ve Savannah Trafik Kulübü tarafından sağlanmaktadır.

 • Kampus Dışı Öğrenme

Öğrenci gezileri, LIT programının benzersiz bir özelliğidir. Yakın zamandaki turlar arasında Gürcistan Limanlar Kurumu, Wal-Mart Dağıtım Merkezi ve Ev Deposu Dağıtım Merkezi ziyaretleri de vardı. LIT programı, bir dizi sanayi organizasyonu ile ilişkisinden de yararlanmaktadır. Her yıl, öğrenciler ulusal ve bölgesel konferanslara ve toplantılara katılmak üzere seçilir.

Konumlar

 • Statesboro

  P.O. Box 8036 Statesboro, 30460, Statesboro

  sorular