Keystone logo
Goldsmiths, University of London MPhil/Doktora Yönetimi
Goldsmiths, University of London

MPhil/Doktora Yönetimi

London, Birleşik Krallık

Request duration

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Kampüste

Tanıtım

MPhil/Doktora Yönetimi

Yönetim Araştırmaları Enstitüsü (IMS), sizi çok çeşitli yaklaşımlar ve teknikler kullanarak üst düzey araştırma yapmak için gerekli yöntem ve beceriler konusunda sağlam bir anlayışla donatacaktır.

Araştırma programımız, nitel araştırma ve ileri düzey nicel araştırmanın temelleri dahil olmak üzere davranışsal ve sosyal bilim araştırma metodolojilerinde geniş bir eğitimi içerir.

Personelimizin araştırma alanlarına da yansıdığı üzere, bölüm faaliyet alanlarının herhangi birinde denetim sunulabilir.

Yönetim Araştırmaları Enstitüsü, Yaratıcı ve Sosyal Teknolojiler Merkezi, Psikoloji Bölümü, Yaratıcı ve Kültürel Girişimcilik Enstitüsü ve Kuyumcular çapında kurslar aracılığıyla araştırma seminerlerine katılacak ve katkıda bulunacaksınız. Ayrıca topluluk önünde konuşma, poster hazırlama, bilimsel yazma ve medya ile etkileşim stratejileri gibi pratik beceriler geliştirmeye teşvik edileceksiniz.

Her aşamada danışmanınızla düzenli olarak görüşecek ve araştırmanızı tasarlamak, yürütmek, analiz etmek ve yazmak için yapılandırılmış bir yaklaşım geliştireceksiniz.

kabul

Burslar ve fon sağlama

Program Sonucu

Program Öğrenim Ücreti

Okul Hakkında

Chat with students

sorular