Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Houston Christian University Online

Houston Christian University Online

Houston Christian University Online

Tanıtım

Üniversite, sizi gelecekteki kariyerinize hazırlamaktan daha fazlasıdır - kim olduğunuzu ve neye inandığınızı keşfetme şansıdır. Bir HCU eğitimi, Husky olduğunuz günden derecenizi kazandığınız ana kadar yolculuğunuzdaki her adım için sizi hazırlayacaktır. Teksas merkezli önde gelen bir Hristiyan üniversitesi olan HCU'da eğitim almanın faydaları hakkında daha fazla bilgi edinin.

HCU, inanç ve öğrenim kalitesine odaklanan 60 yıllık bir akademik geleneğe sahiptir. Akreditasyonumuz sayesinde, ülke çapında tanınan kaliteli bir eğitim alırsınız. Kurslarınız günün herhangi bir saatindedir, böylece sizin için uygun olduğunda kurs çalışmasını tamamlayabilirsiniz.

HCU Online, kendi programlarına göre okula gitmek isteyen öğrenciler için ideal bir seçenektir. Derecenizi kazanmak için uygun bir fırsat sunmaya çalışıyoruz, ancak aynı zamanda öğrenim ücretimizi ülkedeki en düşük ücretler arasında tutmayı arzuluyoruz.

kabul

Doğru Çevrimiçi Derece programını bulduktan sonra başlamak için aşağıdaki adımları izleyin. Transfer soruları için HCU Online transfer hakkında daha fazla bilgiyi inceleyin.

 1. Complete Your Application
 2. Federal Öğrenci Yardımı (FAFSA) için Ücretsiz Başvuruyu Tamamlayın
 3. Lise Transkriptini/GED'i Gönder
  • Lisans öğrencilerinin, lise genel veya ileri diploma veya geçer puanlı bir GED aldıklarını gösteren transkriptlerini sunmaları gerekmektedir. (Öğrencinin 32 kredi saati veya daha fazla transfer kredisi varsa feragat edilir.)
  • Gerekli Belgeleri Gönderin
  • Transkriptler: Öğrenciler daha önce katıldıkları kurumlardan (yukarıdaki adres) tüm üniversite transkriptlerini sunmalıdır. Resmi transkriptlerin resmi olarak kabul edilmesi için doğrudan lisans derecenizi veren kolej veya üniversiteden gönderilmesi gerekir.
  • Lisans sonrası veya lisansüstü düzeydeki transkriptler de dahil olmak üzere, o zamandan beri herhangi bir ek dersin transkriptleri de sunulmalıdır.

Burslar ve fon sağlama

HCU'daki öğrencilere sunulan birçok mali yardım türü vardır. Her yeni yatılı lisans öğrencisi, lise akademik performansına dayalı olarak Birinci Sınıf Başarı Ödülü'ne hak kazanır. Akademik çalışma alanına bağlı olarak hem lisans hem de lisansüstü öğrenciler için ek burslar mevcuttur.

Federal Öğrenci Yardımı için Ücretsiz Başvuruya (FAFSA) dayalı olarak belirli ihtiyaç temelli kriterleri karşılayanlar için federal hibeler ve öğrenci kredileri de mevcuttur. Uygun öğrenciler ayrıca kampüste federal bir çalışma-eğitim pozisyonuna hak kazanabilirler.

Bir yükseköğretim kurumuna gitmek geleceğinize yapılan bir yatırımdır. Birçok öğrenci için burs kazanmak, bu yatırımı finanse etmenin harika bir yolu olabilir. HCU'da çeşitli öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olmak için geniş bir burs yelpazesi sunuyoruz.

Üniversiteye kabul başvurunuzun incelenmesi sırasında, lisans başarı burslarımızın veya lisansüstü burslarımızın bir veya daha fazlasının koşullarını karşılayıp karşılamadığınızı görmek için başvurunuz otomatik olarak seçilir.

 • Birinci Sınıf Başarı Ödülleri
 • Transfer Liyakat Ödülleri
 • Additional Scholarships
 • Devlet Teşvikleri
 • Evde Eğitim Öğrenci Bursları
 • Graduate Scholarships
 • Ücretsiz Transkript Değerlendirmesi

Sıralamalar

 • HC, 2023-24 Askeri Dostu Okullar® Altın Standart Sıralamasını Kazandı
 • HCU En İyi Çevrimiçi Hristiyan Kolejleri ve Üniversiteleri Arasında Yer Aldı
 • HCU Teksas'ın En İyi Çevrimiçi Kolejleri Arasında Yer Aldı

Öğrenci Görüşleri

Neden Houston Christian University Online'de eğitim almalısınız?

 • Erişilebilir: Kurslarınız günün herhangi bir saatinde mevcuttur, böylece kurs çalışmalarınızı sizin için uygun olduğunda tamamlayabilirsiniz. HCU Online okula kendi programlarına göre gitmek isteyen öğrenciler için ideal bir seçenektir.
 • Bütünsel Eğitim: HCU, akademisyenlerine inanç ve mantığı entegre eder, böylece yalnızca kariyerinize değil, aynı zamanda Tanrı'ya hizmette anlamlı bir hayata da hazırlanırsınız.
 • Yüksek Kaliteli Eğitim: HCU, inanç ve öğrenme kalitesine odaklanan 60 yıllık bir akademik geleneğe sahiptir. Akreditasyonumuz sayesinde ülke çapında tanınan kaliteli bir eğitim alırsınız.
 • Ekonomik: HCU bugün mevcut olan en düşük öğrenim ücretlerinden bazılarına sahiptir. Derecenizi kazanmanız için uygun bir fırsat sunmak istiyoruz, ancak aynı zamanda öğrenim ücretimizi ülkedeki en düşükler arasında tutmayı da arzuluyoruz.

Ödüller & Akreditasyonlar

Houston Christian University, Güney Kolejler ve Okullar Birliği Kolejler Komisyonu tarafından önlisans, lisans, yüksek lisans ve doktora dereceleri vermek üzere akredite edilmiştir.

Konumlar

 • Houston

  7502, Fondren Road, TX 77074, Houston

sorular