Keystone logo
Horizons University

Horizons University

Horizons University

Tanıtım

Horizons University , Doktoralı Lisanslardan üst düzey dereceler sunar.
Horizons University şu ülkelerde kayıtlıdır:

  • Fransa Eğitim Bakanlığı N° 0756324S - UAI N° 0451674A
  • Paris Bölgesel Mesleki Eğitim Kontrol Departmanı (numara 11752996775)

Ve üyesidir:

  • ECBE - Avrupa İşletme Eğitimi Konseyi akreditasyonu (http://www.ecbe.eu/)
  • ACBSP- İşletme Okulları ve Programları için Akreditasyon Konseyi
  • ASIC- Uluslararası Okullar, Kolejler ve Üniversiteler için Akreditasyon Hizmeti
  • EADL- Avrupa Uzaktan Eğitim Derneği

Hakkımızda

Benzersiz metodolojimiz , ister kampüste eğitim almaya gel, ister çevrimiçi derece programımızı takip et, ihtiyacın olan pratik becerileri geliştirmene izin verecek!
İhtiyacınız olan dereceyi, yüksek nitelikli uluslararası bir fakülte ile kendi hızınızda kazanabilirsiniz. "Uygulamalı" ve en son metodolojiyi kullanan kendi hızınızda ve eğitmen tarafından yönetilen dersler - programlarımız size kişisel ve profesyonel hedeflerinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri verecektir.

Misyonumuz, öğrencilerimizin dünyanın herhangi bir yerindeki ihtiyaçlarına uygun eğitim deneyimini sağlamak ve onların kişisel ve mesleki tatminlerine katkıda bulunmaktır.
Zaman açısından esnek , kişinin deneyimini dikkate alan ve uygun fiyatlı programlar sunuyoruz. Uzaktan eğitimde uzmanız ama aynı zamanda kampüs içi programlar da sunuyoruz.

Kampüs Çalışması

Kampüs içi programlarımız, ikamet süreleri boyunca fakülte ve diğer öğrencilerle etkileşim kurmanıza ve çalışmalarınızı çevrimiçi olarak tamamlamanıza olanak tanır. Profesyonel yaşamınızı kesinlikle iyileştirecek başka bir esnek çözümdür.

Online Eğitim

Çevrimiçi programlarımız, siz işinizi ve aktivitelerinizi sürdürürken kendi hızınızda çalışmanıza olanak tanır. Evden çıkmadan kaliteli bir eğitime devam edebilirsiniz. Bu seçenek aynı zamanda daha az maliyetlidir ve yaşadığınız dünyanın herhangi bir ülkesinde mevcuttur.

Konumlar

  • Paris

    Horizons University, 5 rue Conté Paris , 75003, Paris

sorular