Keystone logo
Horizons University Finansal Yönetim alanında doktora
Horizons University

Finansal Yönetim alanında doktora

Paris, Fransa

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

EUR 3.590 / per year

Request study format

Tanıtım

Horizons Üniversitesi Doktora Programı, öğrencileri küresel kuruluşlardaki liderlik pozisyonlarına, bağımsız danışmanlık kariyerlerine, girişimcilere, iş araştırmacılarına, Üniversite Profesörlerine ve ayrıca proje yöneticilerine ve işletme sahiplerine hazırlar.

Bu program, dünya genelinde işletme finansmanı alanındaki modern trendlere odaklanmaktadır. Günümüzün lideri uyum sağlayabilir, bir değişim ajanıdır ve hızla değişen bir ortamda yenilikçi düşünce sergiler. Küresel lider kültürel farkındalığa sahiptir. Doktora, verileri analiz etme, olayları önceden tahmin etme ve kararları satın almaları için ekipleri etkileme becerisi kazandıracaktır.

Horizons Üniversitesi'nde doktora, öğrencilerin teorik katkılarda bulunduğu bir araştırma doktorasıdır. Horizons Üniversitesi doktora programı, öğrencilerin belirli bir alanda akademik ve bilimsel uzman olma hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır ve öğrenciler uzmanlaşmak istedikleri alanda bağımsız araştırmalarının yanı sıra dersler de alırlar.

Süre Ortalama 3 yıl

Kabul Koşulları: MBA veya eşdeğer Yüksek Lisans Seviyesi

Dil ingilizce

Program Öğrenim Ücreti

Okul Hakkında

sorular