Keystone logo
ICADE Business School Yönetim ve Teknolojide DBA
ICADE Business School

Yönetim ve Teknolojide DBA

Madrid, İspanya

3 Years

Ingilizce

Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 52.000 *

Kampüste

* Mezunlar, CFA ve CGRE üyeleri için ilk iki yıllık öğrenim ücretinde% 10 indirim

Tanıtım

Yönetim ve Teknolojide DBA nedir?

Yönetim ve Teknoloji DBA, fark yaratmak isteyen entelektüel meraklı kıdemli profesyoneller için bir yönetici doktora programıdır.

Yönetim ve Teknoloji DBA'sı, kapsamlı deneyime sahip profesyoneller için bir yönetici doktora programıdır . Program, yıkıcı teknolojilerin potansiyelinden yararlanarak kuruluşlarında ve daha geniş topluluklarda fark yaratmak isteyenler için tasarlanmıştır.

Amacımız, yeni teknolojileri ve potansiyellerini yüksek düzeyde anlamayı gerektiren mevcut yönetimsel sorunlara en son araştırmaları uygulayabilen yeni bir tür "bilimsel uygulayıcı" geliştirmektir.

Buna ek olarak, bu yönetici doktora derecesi, yüksek kalibreli profesyonellere olağanüstü ağ oluşturma fırsatları ve sektördeki en iyi uygulamaların geliştirilmesine, refahı artıran kamu politikalarının şekillendirilmesine ve teknolojik bozulmanın toplumda iyi bir güce dönüştürülmesine katkıda bulunan bir öğrenme ve yenilik topluluğunda yer alma şansı sağlayacaktır.

Program, Universidad Pontificia Comillas (Ekonomi ve İşletme Fakültesi ile Hukuk Fakültesi) ve Universidad Pontificia Comillas (Mühendislik Fakültesi) işbirliğiyle yürütülmektedir. Bu stratejik ittifak, Comillas Papalık Üniversitesi'nin hümanist geleneği ile birlikte, teknolojinin sunduğu zorlukları ve yeni iş fırsatlarını kapsamlı bir şekilde ele almanın anahtarıdır.

DBA, programın ilk yarısında yönetici dostu bir formatta sunulan ileri düzey dersler ile ikinci yarısında araştırma ve inovasyonu bir araya getiren 3 yıllık bir yönetici doktora programıdır. Bu programdan mezun olanlar, tezlerini başarıyla savunduktan sonra Comillas Pontifical Üniversitesi İşletme Doktoru (DBA) derecesini kazanacaklardır.

MIT Sloan ile işbirliği

MIT Sloan School of Management ve Universidad Pontificia Comillas, lisansüstü eğitim alanında işbirliği yapmak için bir Mutabakat Anlaşması imzaladı. Yönetim ve Teknoloji alanındaki DBA öğrencilerimiz, Yıkıcı İş Modelleri konusunda MIT Sloan'da bir kurs alacaklar. Bu tür faaliyetlerin kurumlarımız arasında uzun ve verimli bir ilişkinin başlangıcını müjdeleyeceğine inanıyoruz.

Bizi farklı kılan nedir

189559_ScreenShot2023-01-19at2.36.43PM.png

İdeal Öğrenciler

kabul

Müfredat

Program Öğrenim Ücreti

Öğrenci Görüşleri

Okul Hakkında

sorular