Keystone logo
ICN Business School Doktora İşletme ve Yönetimde
ICN Business School

Doktora İşletme ve Yönetimde

Nancy, Fransa

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

04 Jun 2024

Oct 2024

EUR 7.600 / per year *

Kampüste

* Yıllık gelişimi İnceleme Komitesi tarafından onaylanan tüm öğrenciler için öğrenim ücretlerinden feragat edilir. Öğrenim ücretlerinden en fazla üç yıl boyunca feragat edilir

Tanıtım

Titiz ve zorlu doktora programımıza katılın. programlayın ve uluslararası bağlamda iş ve yönetim alanında yaratıcı ve yenilikçi bilgilerin geliştirilmesine katkıda bulunun!

Bağlılık ve sorumluluk değerlerinin rehberliğinde, ICN Ph.D. Böylece program, farklı bir öğrenme ortamından (ICN ve ortakları) yararlanarak uluslararası üniversitelerde ve diğer araştırma odaklı kurumlarda kariyerlerini sürdürmeye istekli araştırmacıları hazırlar.

ICN Doktora Programı Program, üç tam zamanlı eğitim yılına eşdeğerdir ancak bazı istisnai durumlarda yarı zamanlı olarak alınabilir. Öğrenciler araştırma önerilerine göre seçilir ve en başından itibaren araştırmalarına adanmış bir öğretmenleri vardır. Bu, öğretmenle kişiselleştirilmiş ve yoğun bir ilişkidir.

Program şu şekilde yapılandırılmıştır:

  • İlk yıl: zorunlu ders olarak alınan yoğun araştırma seminerleri. Seminerleri tamamladıktan sonra, öğrencilere ICN araştırma sertifikası verilir ve doktora komitesinin projelerini onaylaması şartıyla tezlerine devam etme yetkisi verilir.
  • İkinci yıl: küçük bir konferans düzenlenir: öğrenciler bir makale sunar ve meslektaşlarının çalışmalarını gözden geçirir.
  • Üçüncü yıl: savunma.

Program Sonucu

Program Öğrenim Ücreti

akreditasyonlar

Okul Hakkında

Chat with students

sorular