Keystone logo
ICT International Doctoral School University of Trento

ICT International Doctoral School University of Trento

ICT International Doctoral School University of Trento

Tanıtım

BİT Uluslararası Doktora Okulu 2001 yılında kurulmuş ve resmi dil İngilizce'dir. Doktora programı, bilimsel ve teknolojik ilerlemeyi ilerletmek ve üst düzey bir mesleki kültür ve ilgili uluslararası bir açıklıkla yönetsel bir sınıf oluşturmak amacıyla üniversitelerde, kamu kurumlarında veya özel kuruluşlarda ileri araştırma yapmak için gerekli becerileri sunar.

Doktora programının özel hedefi, karmaşık problemleri çözmek için yüksek kaliteli ve yenilikçi bilgi ve telekomünikasyon sistemleri geliştirebilen profesyoneller yetiştirmektir. Ayrıca, staj yapmak için özel eğitim ve fırsatlar sunarak doktora öğrencilerinin girişimcilik yeteneklerini geliştirmeyi hedeflemektedir.

BİT Uluslararası Doktora Okulu , öğretim kadrosunun çok disiplinli doğasını ve ileri düzey laboratuvarların kullanılabilirliğini kullanan geniş bir eğitim programı sunmaktadır. Eğitim programı, BİT Uluslararası Doktora Okulunun , öğrenci değişim anlaşmalarını ve dünya genelindeki benzer kurumları içeren öğretim modüllerini etkinleştirmesini sağlar.

Şimdiye kadar, Bölümün yaptığı araştırma çalışmaları, Okul ve iş dünyası arasında, bölgenin Araştırma Merkezleri dahil, sağlam bir bağlantı ağı sayesinde, 2001'den bu yana 700'den fazla doktora öğrencisi için önemli eğitim fırsatları sağladı. Doktora öğrencileri uluslararası ve dünyanın her yerinden geliyor.

Okul kurulduğundan beri, 500'den fazla Araştırma Doktoru üretti; hepsi şu anda küresel ölçekte araştırma merkezleri, üniversiteler ve / veya işlerde çalışıyor.

75695__ALE2026_Profile4000.jpg

Konumlar

  • Trento

    Via Sommarive, 9 I-38123 POVO, , Trento

sorular