Keystone logo
INCEIF University İslami Finans Doktora (Araştırma ile)
INCEIF University

İslami Finans Doktora (Araştırma ile)

Kuala Lumpur, Malezya

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

31 May 2024

Sep 2024

MYR 64.000 / per course *

Kampüste

* Malezyalı öğrenci: 6.500 RM; uluslararası öğrenci: RM 8,000

Tanıtım

Neden Doktora İslami Finansta (Araştırmayla)?

Doktora İslami Finans programında, teorik bilginizi daha da genişletmek için gerekli analitik ve araştırma becerilerini kazandıran yenilikçi, çok disiplinli ve araştırmaya dayalı bir doktora programıdır. Ayrıca, programlar kapsamlı bir İslami finans anlayışı edinmenizi ve hızla büyüyen İslami finansal hizmetler pazarındaki gelişmeleri analiz etme ve yorumlama yeteneğini geliştirmenizi sağlar. Böylece, endüstri gereksinimleri bağlamında ortaya çıkan zorluklar ve fırsatlarla mücadele etme yetkinliğine sahip olacaksınız. Vizyon sahibi akademisyenler, İslami finans alanındaki işletmeler ve kurumlarla uygulamalı araştırma ve danışmanlık projelerinde yer alırken, deneyimli akademisyenlerden ve sektör liderlerinden doğrudan öğrenme fırsatına sahiptir.

INCEIFDoktora program aynı zamanda olağanüstü yüksek kalibreli öğrenciler ve araştırmaları ve düşünce liderliği ile uluslararası üne sahip olanlar için tasarlanmıştır. INCEIF Doktora Mezunlar, tanınmış üniversitelerde ve en iyi işletme okullarında akademik liderlik pozisyonlarına ek olarak, sektördeki işletme ve yönetim danışmanlığı rolleri, hükümetlerde üst düzey yönetim rolleri için aranır. Program ayrıca İslami finans konusunda çok az veya hiç geçmişi olmayan bir adayın araştırma yapmasına ve akademi, uygulama ve politikaya anlamlı katkılarda bulunmasına olanak tanır.

Doktora derecenizi kazanmak için 2 seçeneğiniz vardır. İslami Finansta:

Kurs ve Tez ile

Bu, İslami finans alanında araştırma yapmadan önce kurslara katılmaya ihtiyaç duyan öğrenciler için tasarlanmış yoğun bir programdır.

Araştırmaya Göre

Bu seçenek, kapsamlı maruz kalma ve araştırma endüstrisi deneyimi olan öğrenciler içindir.

Kampüs İçi Çalışma

Kampüsümüz Malezya, Kuala Lumpur şehir merkezine yakındır; dünyanın en canlı İslami finans piyasalarından biri. Sektör, ülkenin uluslararası bir İslami finans merkezi olarak konumunu daha da güçlendirmek için çok sayıda hükümet girişimiyle destekleniyor.

Doktora adaylar çok çeşitli yerel kurslara ve seminerlere erişimden yararlanır. Ayrıca INCEIF , Bank Negara Malaysia (Malezya Merkez Bankası) ve yerel ve uluslararası İslami finans kurumlarıyla da yakın ilişkilere sahiptir.

Doktora adaylar, programlarının erken bir aşamasında yerel ve uluslararası çalıştaylara ve konferanslara katılmaya teşvik edilir.

Malezya Avantajı

Güçlü düzenleyici desteğin sağlam bir endüstriye öncülük ettiği modern İslami finansın beşiğinde İslami finansı iş başında deneyimleyin.

Endüstri Uzmanlarıyla Ağ

Öğrenciler, düzenli derslere ve eğitimlere katılmanın yanı sıra, davet edilen endüstri konuşmacılarının İslami finansın pratik yönleri hakkında sunumlar yaptığı düzenli endüstri konuşmaları sırasında endüstri uzmanlarıyla etkileşime girerler.

kabul

Burslar ve fon sağlama

Müfredat

Okul Hakkında

sorular