Keystone logo
International French University

International French University

International French University

Tanıtım

International French University (IFU), %100 çevrimiçi, Afrika, Orta Doğu ve Asya'da bulunan Fransız yüksek öğretim okuludur.

Özel yüksek öğretimde lider olan IFU, uluslararası alanda en çok talep edilen alanlarda (finans ve muhasebe - dijital pazarlama - yönetim) profesyonel Yönetici Eğitimi kursları sunmaktadır.

Programlarımız, Bac + 3'ten Bac + 5'e kadar sürekli eğitimdeki öğrencilere veya profesyonellere yöneliktir. RNCP'ye (Ulusal Profesyonel Sertifikalar Rehberi) kayıtlı 7. seviye (Bac + 5) sertifikaları veriyoruz.

Şirket, öğrencileri operasyonel hale getirmek, ağlarını geliştirmek ve böylece iş dünyasına entegrasyonlarını hızlandırmak için öğretim ve eğitim projelerimizin merkezinde yer almaktadır.

Çaba, uzmanlık, aşma, bunlar öğrencilerin derecelerimizi ve IFU mezunları topluluğunu entegre ederek paylaşacakları değerlerdir.

ortaklık

2015 yılında kurulan Paris Ecole de Management Group'un (PEM Group) ortak üyesi, Bac + 3 - Bac + 5 - MBA sertifikalı derece kurslarında uzman ve Paris'teki iş bölgesinin kalbinde yer alan La Défense

IFU Yönetici Eğitimi - %100 çevrimiçi EMBA ve DBA

Herkesin, ülkesinden ayrılmadan veya hayatını beklemeye almadan sofistike bir eğitim deneyimine hakkı olduğuna inanıyoruz. Dijital ortam ve kaynaklardan en iyi şekilde yararlanarak yüksek öğrenimi herkes için erişilebilir ve erişilebilir kılmaya kararlıyız.

 • devlet onaylı

Tüm kurslarımız Fransız Devleti (RNCP veya Ulusal Mesleki Sertifikasyon Tescili) tarafından tanınmaktadır. Prestijli Amerikan üniversiteleri tarafından onaylanmış kurslara olası erişim

 • Küresel ve aktif ağ

Dünyanın farklı yerlerinde fırsatlar yaratacak bir iş kulübüne katılarak ağınızı genişletebileceksiniz.

 • Kişiselleştirilmiş destek

Profesörlerimiz, çalışmalarınız boyunca ve profesyonel kariyerinizin gelişimi boyunca size destek olacaktır.

 • Özel öğretim materyalleri

Öğrenim Deneyimi platformumuzdaki yüksek kaliteli kurslar ve bir Amerikan üniversite dergisine ve tüm öğretim materyallerine bir yıllık erişim

%100 çevrimiçi + canlı web seminerleri

Alanınızdaki ünlü profesyonellerle 7/24 erişilebilen video dersleri + Web Seminerleri

Çevrimiçi öğrenme SSS

Çevrimiçi kurslar benim saat diliminde mi?

Evet, kurslarımız %100 çevrimiçidir. Derslerinize her zaman her yerde katılabilirsiniz.

Ne zaman başlayabilirim

Yılda biri Eylül'de diğeri Ocak'ta olmak üzere iki alımımız var.

Mezun olmak ne kadar sürer?

Executive MBA için 12 ay sürer. İşletme Doktorası (DBA) ilerlemenize bağlı olarak 24 ila 36 ay arasında sürer.

PEM Grubu

International French University (IFU), Groupe Paris Ecole de Management'a (Groupe PEM) bağlı uluslararası bir işletme okuludur. 2015 yılında kurulan grubun şu anda farklı sektörlerde (spor yönetimi, gayrimenkul işletmeciliği, turizm & otel işletmeciliği, insan kaynakları ve dijital pazarlama) uzmanlaşmış 6 üniversitesi ve 1000'den fazla şirketten oluşan devasa bir ağa sahip.

İstatistik

30'dan fazla ülkeden 1.500'den fazla öğrenci, Avrupa'nın en büyük ekonomik merkezi olan La Défense, Paris'te eğitimlerine devam etmektedir.

 • 6 üniversite
 • %92,3 memnuniyet oranı
 • çıraklıkta %100
 • la Defence'de 2000 m2 alan
 • +800 Ortak şirket
 • Dünyadaki 4 sanal kampüs
 • +300 Milliyet
 • +1200 Uluslararası öğrenci

  Öğrenci Görüşleri

  Konumlar

  • Puteaux

   Tour Atlantique 22ème étage 1 Place de la Pyramide, 92800, Puteaux

   sorular