Keystone logo
International University For Graduate Studies - IUGS örgütsel ve politik psikoloji doktora
International University For Graduate Studies - IUGS

örgütsel ve politik psikoloji doktora

Portsmouth, Dominik

Request duration

Ingilizce

Yarı zamanlı

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Kampüste

Tanıtım

Öğretim Felsefesi

IUGS öğrencilerin genellikle post-lisans kurs tamamlandı orta kariyer uzmanları bulunmaktadır. onların ihtiyaçlarını karşılamak için ek ders gerek öğrenciler başka akredite kurumda veya IUGS bağımsız çalışma ile ders (ler) alma fırsatı sağlanacaktır. Gelişmiş ayakta transfer kredisi için sunulan kurs Dekan tarafından onaylanmalıdır. kurs öğrencilerin akademik ve / veya profesyonel hedeflerinizle alakalı olmalı ve elde edilecek olan derecesi ile tutarlı olmalıdır. IUGS için hiçbir kredi verir, ancak mesleki deneyim, öğrencilerimizin tüm gerekli "yaşam deneyimi."

Verilen Dereceler

 • IUGS Bilim derece doktora, Örgütsel ve Politik Psikoloji, bir doktor ve Master sunuyor. Öğrenciler beyan ve Örgüt Psikolojisi veya Politik Psikoloji ya bir uzmanlık sürdürmeye tercih edebilir.
 • Öğrenciler bir eylem öğrenme çerçevesini kullanarak, bir araştırmaya dayalı tez tamamlanması ile doktora devri için uygundur. Öğrenciler ilgi uygulamalı bir alana kendi öğrenme uygulamasını gösteren bir Doktora Projesinin tamamlanması ile Örgütsel Doktor verilmesine ve Politik Psikoloji derecesi için uygundur. Öğrenciler bir eylem öğrenme çerçevesini kullanarak, yüksek lisans araştırma odaklı tez tamamlanması ile Bilim derecesi Master devri için uygundur.
 • Doktora tezi teorik olma eğilimindedir ve daha fazla ikincil sonra birincil araştırma gerektirir.
 • Yüksek Lisans projesi bir soru ya da ihtiyaç için pratik bir çözüm ya da sonucunu aramaya eğilimindedir. Bu daha sonra birincil ikincil araştırma gerektirir.
 • Tüm öğrenciler kurs, seminer katılımı ve mesleki deneyim bir kombinasyonu yoluyla yetkilerin ustalık gösterecektir.

Gelişmiş Daimi Akademik Kredi Transfer Gereksinimleri

Akademik kredi akademik kredi transfer politikasını ayakta gelişmiş IUGS göre diğer kurumlardan transfer edilebilir. Öğrencinin portföyü ve önceki post-bakalorya akademik transkript Dean tarafından incelenir ve onun hedeflerini belirlemek için öğrenci ile tartışılmıştır. Gelişmiş ayakta transfer kredisi kadar 66 saate maksimum doktora adayları için bu işlemden sonra kabul edilecektir. Bu adaylar için, IUGS adresindeki yönerge çalışma ile ve 10 gün Residency Programı 8 gün Lisansüstü Semineri sağlanmaktadır. "C" veya daha iyi sadece sınıflarda akademik ayakta için transferi kabul edilecektir. Buna ek olarak öğrenciler, genel ortalama "B" veya daha iyi olmalıdır.

Öğretim Gereksinimleri, Stratejiler ve Dizi

 • 93 sonrası lisans kredi saatlik toplam doktora derecesi için gerekli olan, 27 kredilik en az IUGS alınmalıdır. Bunlardan bazıları bağımsız çalışma yoluyla veya Dekan tarafından onaylanmış diğer post-bakalorya kurumlarında alınabilir.
 • Kadar 66 sonrası lisans akademik kredi IUGS Gelişmiş Daimi Akademik Kredi Transfer Politikası göre diğer akredite sonrası lisans akademik kurumlardan transfer edilebilir.
 • 45 sonrası lisans kredisi olmak üzere toplam IUGS alınan 18 kredilik bir minimum, yüksek lisans derecesi için gereklidir. Kadar 27 sonrası lisans akademik kredi diğer akredite sonrası lisans kurumlarından transfer edilebilir.
 • Öğretim yöntemleri şunlardır:
 1. İnceleme ve onaylanan, gelişmiş ayakta akademik kredi transferi için IUGS kriterlerini karşılayan önceki ilgili post-lisans kurs kabul;
 2. Gerektiğinde, Dekan tarafından onaylanmış diğer post-bakalorya kurumlarında tamamlamış bağımsız çalışma veya ders zorunlu ders tamamlamak için;
 3. metinler ve akademik dergi makaleleri okumaları Atanan;
 4. Etkileşimli dersler;
 5. Küçük grup tartışmaları;
 6. Elektronik medya (Üniversite ve öğrenci, danışman tarafından diğer seçimleri ve Dekan tarafından sağlanan QUESTIA online kütüphane) Kullanımı;

öğretim gereksinimleri ve dizi başarıyla IUGS tamamlanacak aşağıdaki kurs şunlardır:

 1. Doktora ve yüksek lisans dereceleri için Organizasyonel ve Politik Psikoloji Araştırma Tasarımı I (3) kredisi;
 2. Organizasyonel ve Politik Psikoloji Araştırma Tasarımı II (3) Doktora derecesi için krediler;
 3. Dekan tarafından onaylanmış, uygun bir akıl hocası liderlik ve danışma altında araştırma gereksinimleri, Doktora Tezi ya da projenin gelişimi tamamlandıktan sonra.
 4. Tez ve Sözlü Savunma veya Doktora Projesi ve Sözlü Sınav (18) kredi veya Master Tezi ve Sözlü Savunma veya Yüksek Lisans Projesi ve Sözlü Sınav (12) kredi;
 5. Doktora Tezi ve Master Projesi veya Doktora Projesi ya da yüksek lisans Projenin Ağız incelenmesi Sözlü paneli Savunma;
 6. Lisansüstü Semineri Programı (3) kredi - Doktora öğrenciler sadece;
 7. sınav malzemelerin% 85'i ustalık en az gereklidir.

Doktora dereceleri, Örgütsel ve Politik Psikoloji Araştırma ben, tamamlanmış onaylanmış ve Araştırma Tasarımı II çalışmaları başlamadan önce teslim edilmesi gerekir. Organizasyonel ve Politik Psikoloji Araştırma ve Tasarım I ve II tez veya Doktora Projesi üstlenen için ön koşul vardır. Araştırma I yüksek lisans tezi üstlenen bir ön koşuldur, Araştırma II yüksek lisans derecesi için gerekli değildir. Tez ve Doktora Projesi 10 gün ikamet 8 gün Lisansüstü Semineri koşul ön değildir. Ancak, önceki araştırmalar dersleri gerekli tüm kurs tamamlamış olması tavsiye edilir.

Ders İçeriği Alan Gereksinimleri

 • (Değerlendirilir ve Fakülte Dekanı tarafından onaylanmış ya da denklik) Gerekli kurs etki alanları şunlardır:
 1. İstatistik ve Araştırma Yöntemleri;
 2. Araştırma tasarımı;
 3. Organizasyonel ve / veya Topluluk Araştırma İlke ve Yöntemleri;
 4. Organizasyonel Politika Geliştirme;
 5. Bireysel, Takım ve Organsational Etkinliği;
 6. Programı ve Personel Yönetimi;
 7. Organizasyonel Gelişim ve Değişim;
 8. Kamu İletişim ve Sosyal Medya;
 9. İnsan Kaynakları Yönetimi ve Çalışan İlişkileri;
 10. Finansal Yönetim.

Ek kredi akademik kredi transfer politikasını ayakta gelişmiş IUGS göre diğer kurumlardan transfer edilebilir. Ayrıca, IUGS adresindeki yönerge bağımsız çalışma, uzaktan eğitim ve Lisansüstü Seminer Programı aracılığıyla sağlanır. Seçmeli Ders Alanlar (gelişmiş ayakta transfer ya da bağımsız çalışma ders olarak alınabilir çalışmanın özellikle öğrencinin alanı ile ilgili dersler) örnekler:

 1. Kültürlerarası Çalışmalar;
 2. Politik Çalışmalar;
 3. Personel Seçme ve Saklama;
 4. İnsan faktörleri;
 5. Kariyer Koçluk ve Mentorluk;
 6. İşyeri Sağlık ve Refah.

Yeterlilikler ve Amaçlanan Sonuç

 • Bu yetkinlik gereksinimleri örgütsel ve politik psikoloji kavramsal temelleri kendi uzmanlık sağlayarak kurumsal ve / veya siyasi psikoloji liderleri hazırlamak için tasarlanmıştır, araştırma yöntemleri, liderlik ve iletişim becerileri ve uzmanlık bir maddi alan uygulamalı.
 • Tüm Doktora öğrencileri kurs, ihtisas seminer katılımı ve mesleki deneyim bir kombinasyonu yoluyla yetkilerin ustalık gösterecektir. Öğrenciler bir eylem öğrenme çerçevesini kullanarak, Örgütsel veya araştırmaya dayalı tez tamamlanması ile Politik Psikoloji Doktoru devri için uygundur.
 • Doktora alanında araştırma ve akademik ve politika liderlik yapmaya örgütsel ve politik psikologlar hazırlamak için tasarlanmıştır. Bu mezunlar örgütsel ve / veya siyasi psikoloji uygulama, araştırma ve teori derinlemesine bir anlayış gösterecektir.
 • gelişmiş bilgi onların örgütün amaçlarını ve stratejik yön ilerletmek yardımcı olabilir Örgütsel ve Politik Psikoloji Doktor uygulamalı, örgütsel hükümet veya siyasi ortamlarda çalışmak için öğrencinin kapasitesini geliştirmek için tasarlanmıştır.
 • Bilim derece Lisans orta kariyer uzmanları mesleklerinde lisans düzeyinin ötesinde ilerlemek yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Yüksek lisans derecesi öğrenci tipik IUGS de tamamlanacak denge ile, başka akredite kurumda 27 akademik ders kredisi almış olacaktır. Yüksek Lisans Programı bir yüksek lisans tezi tamamlamak için lisans akademik kredi ile mezun öğrencilere yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
 • Tüm mezunlar gösterecektir:
 1. örgütsel ve / veya topluluk araştırma ve istatistiksel yöntemler kullanılarak örgütsel ve / veya siyasi psikoloji konuları ve sorunları analiz edebilmek;
 2. çeşitli kaynaklardan (örneğin, nüfus sayımı ve yerel toplanan verilerin birleştirilmesi) sağlık ve demografik sorunların önemini değerlendirmek ve bir şekilde ilgi ya da uzmanlık bir alanda örgütsel ve / veya siyasi psikoloji sorunları ele almak için stratejiler geliştirmek için bilgi sentezlemeye becerisi o örgütsel ve / veya siyasi psikoloji burs kanıta dayalı katkıda;
 3. tasarımı ve önemli bir organizasyon ya da toplum sorunu / sorunu gidermek örgütsel ve siyasi politikalar, stratejiler ve müdahalelerin uygulanmasında liderlik;
 4. farklı toplumlar ve izleyiciler arasında iletişim ve sosyal medya stratejileri değerlendirmek ve kullanmak için bir yetenek bilgilendirmek ve etkilemek programı ve politikası kararları için;
 5. örgütsel ve / veya politik psikoloji profesyonel liderlik için bir vizyon ve felsefe.

Okul Hakkında

sorular