Keystone logo
IPAG Business School DBA - İşletme Doktorası
IPAG Business School

DBA - İşletme Doktorası

Paris, Fransa

3 Years

Ingilizce

Yarı zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

EUR 21.000

Kampüste

Tanıtım

DBA - İşletme Doktorası

İşletme Doktorası, kariyerlerine hız vermek isteyen yöneticiler için tasarlanmış bir doktora programıdır.

3 yıl içinde IPAG DBA, öğrencilerin seçtikleri bir konuyla ilgili derinlemesine araştırmalar yapmalarını ve araştırmayı seçtikleri alanda uzman olan bir danışmanla tez yazmalarını sağlar.

DBA'nın müfredatı karışıktır ve Paris, Guangzhou ve Şanghay'da gerçekleştirilen, dünyanın her yanında öğretilen modüller, seminerler ve değiş tokuşlar içermektedir.

Modüller ve Seminerler

DBA modülleri kültürlerarası yönetim, girişimcilik, proje yönetimi ve KSS'nin genel ve enine yönlerini kapsar. 3 yıldan fazla süredir, 600 saat ders çevrimiçi olarak yapılmaktadır.

Nezaret

Theresearchtopic tamamen öğrenciye kalmış. Konu ne olursa olsun, IPAG, araştırma ve taslak oluşturma sırasında size rehberlik etmenin yanı sıra, sahip olabileceğiniz her türlü soruya eşlik edebilecek, danışmanlık yapabilecek ve cevaplayabilecek uzman bir danışman bulacak.

atölyeler

DBA araştırma atölyelerine adanmış birkaç saat içermektedir. Bunlar sırasında öğrenciler tanışacak, deneyimlerini, bilgilerini, araştırma bulgularını ve araştırma yöntemleri konusundaki tavsiyelerini paylaşacaklardır.

kabul

Okul Hakkında

sorular