Keystone logo
ISEG - Lisbon School of Economics & Management Yönetimde Doktora
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Yönetimde Doktora

Lisbon, Portekiz

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 7.000 / per year

Kampüste

Tanıtım

Bu Doktora Tamamen Portekizce olarak öğretilen program, size İşletme ve yönetim teorisi hakkında en son bilgileri ve işletme veya yönetime özel ilgi alanınızda ilgili ve etkili araştırma geliştirmeniz için gerekli araçları, metodolojileri ve araştırma stratejilerini sağlayacaktır.
Programın geliştirilmesi, hem tam zamanlı hem de yarı zamanlı öğrenciler için oldukça talepkar olsa da, bir profesyonel veya endüstri faaliyetinde bulunmakla uyumludur. Okulun tesisleri mükemmel ve profesörler çok nitelikli, yetkin ve arkadaş canlısı.

Tarihçe

Ph.D.'nin yeni bir baskısını sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Yönetimde Program. Önceki baskıların başarısı, iyi araştırma projelerinin tamamlanması ve sonuçlarının konferanslarda ve iyi dereceli uluslararası dergilerde yayınlanan kör hakemli makalelerde yayınlanmasıyla elde edilmiştir. Bu gerçekler, bu baskının lansmanına olan hevesimizi ve bağlılığımızı haklı çıkarmaktadır.

Ekonomi ve Yönetim Okulu (ISEG), varlığı boyunca Portekiz kuruluşlarının ve uluslararası kuruluşların kadrolarının ve liderlerinin yetiştirilmesine temel bir katkıda bulunmuştur. ISEG'in öğretim üyeleri ve doktora mezunları iyi bir yayın ve atıf sicili sergilemektedir.

Program Sonucu

akreditasyonlar

Okul Hakkında

sorular