Keystone logo
ISEG - Lisbon School of Economics & Management Ekonomik ve Sosyal Tarihte Doktora
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Ekonomik ve Sosyal Tarihte Doktora

Lisbon, Portekiz

3 Years

Portekizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 7.000 / per year

Kampüste

Tanıtım

Kovid-19
ISEG Lizbon, topluluğumuzun sağlığı ve güvenliğini birinci öncelik olarak dikkate alarak tüm önlemleri alıyor. Mart ayından bu yana %100 çevrimiçi olarak faaliyet gösteriyor, sanal olarak etkileşim kuruyor ve öğrenme ve değerlendirme için çevrimiçi araçları kullanıyoruz.

Doktora Ekonomik ve Sosyal Tarih , 1991 yılında Lizbon Teknik Üniversitesi tarafından kurulmuş ve 2009 yılında Avrupa Yüksek Öğrenim Alanına uyarlanmıştır. Bu 3. aşama kursu, ekonomi tarihinde yüksek kaliteli akademik eğitim vermeyi ve bu alanda özgün araştırmalar üretmeyi amaçlamaktadır.

Kurs, uzun vadede ekonomik ve sosyal değişimlere ve bu değişikliklerin kronolojik, coğrafi ve sosyal yönleri arasındaki etkileşime yüksek yorumlama ve yanıt verme kapasitesine sahip profesyonelleri hazırlamayı amaçlamaktadır.

ISEG 'in araştırma merkezlerinde – yani GHES – Sosyal ve Ekonomik Tarih Araştırma Merkezi – gerçekleştirilen araştırma, bu programdaki öğrencilere önemli destek sağlıyor. Bu merkez ve aynı zamanda çok iyi veya mükemmel olarak değerlendirilen ISEG deki diğer araştırma merkezleri, doktora için ev sahibi merkezlerdir. Ekonomik ve Sosyal Tarih öğrencileri.

kabul

Müfredat

İdeal Öğrenciler

akreditasyonlar

Okul Hakkında

sorular