Keystone logo
ISPED

ISPED

ISPED

Tanıtım

ISPED hakkında

Araştırma ve Geliştirme Güney Amerika Enstitüsü - ISPED São Paulo / SP merkezi Brezilyalı şirket, eğitim sektöründe hazırlık kursları ve diğer şirketler ile ortaklıklar yoluyla ülkenin çeşitli kentlerinde temsil olduğunu.

Kurum lortluğunda verilmesi ve doğrulama için ilk temas daha esnek diğer ülkelerdeki eğitim ve mesleki deneyimleri erişimin yanı sıra destek istiyor.

Ülkemizde yetenekli profesyonellerin içine öğrencileri Dönüşümü özellikle Güney Amerika kurumları sağlayan yeni fırsatlar sayesinde, küresel pazarda haberdar istiyor ISPED ana amacıdır.

dersler menşe ülkeleri, Brezilyalı standartlarına ve öğrencilerimizin özellikle beklentilerin gereksinimlerini karşılamak için çalışırlar.

MİSYON

kültür ve mesleki gelişim, yanı sıra ünlü kurumları tarafından sağlanan uluslararası deneyimi sunuyor.

VİZYON

derslerin arzının artırılması ve dünyada modern ve küreselleşmiş bir şirket olarak tanınmak.

DEĞERLER

Dürüstlük, Saygı ve fırsatlar işgücü piyasasına ve iyileştirme ve yenilikçi deneyimler amacıyla bize gelenler; Sorumlu ve ana hedef olarak ekonomik büyüme olan bir uluslararası anlaşma paralelinde aktif Sürdürülebilir; Yeni üyelerin ve bazı profesyonel ve belirlenen amaçlar açık yenilikçi Yönetimi; Hırslı ve Şirket öğrencileri, ortaklara hitap ve tüm bir hedef elde edilecek şekilde büyüme var ki sigortalı; Kredi ağ ve ülkemizin gelişmiş gelişimini yaratmak için gerekli öncül olarak profesyoneller arasındaki ilişki.

Universidad Autonoma de Asunción Hakkında

UAA - Universidad Autonoma de Asunción Paraguay işletmeler mevcut insan kaynakları eğitimi ilk amacı ile, İşletme Fakültesi (ESAE) oluşturulması yoluyla 1978 yılında çıkmıştır.

onun nüfusuna kaliteli eğitim ve uygun fiyatlı elde etmek için ciddiyet ve UAA tarafından iletilen talep görüntüye zaman ve teşekkür geçmesiyle, ESAE, fiziksel ve akademik altyapıyı genişletilmiş gibi diğer alanlarda da teklif kursları artırarak Sosyal Bilimler, Hukuk, Edebiyat, Politika, Sağlık ve Teknoloji.

yılından itibaren 1991 Eğitim ülkesinin Bakanlığı sayılı KHK 11615 ile Banka ayrıca mevcut ayrıca öğrencilerini Lisansüstü Lato Sensu ders sağlamak olacak kurslar ve onun listesini genişleterek, üniversiteye dönüştürüldü dar anlamda.

İş Okulları ve Programları Akreditasyon Konseyi - Şu anda, UAA, dünya çapında 125'den fazla anlaşmaları olmanın ACBSP tarafından ABD'de tanınan tek ülke vardır. Bu tanıma ek olarak, UAA ayrıca QS TOP ÜNİVERSİTELERDE Paraguay ilk 3 üniversitesinden biri ve Latin Amerika'da en uygun arasında yer tarafından 2015 yılında kabul ediliyor uluslararası alanda büyük prestij vardır.

Bütün bu sorumluluğu gerçekleştirmek için UAA misyonu böylece Paraguay iyi eğitim altyapısının onun tanınmasını sağlamak, yeterli fiziksel kaynaklar açıkça üniversite eğitimi ve kendi faaliyetlerinde uzman insan kaynakları ile, kaliteli bir hizmet sunmaya devam etmektir.

Morón Üniversitesi Hakkında

UM 1960 yılından bu yana akademik alanda öğretim adanmış olduğu özel bir kurumdur. Şu anda, eğitim altyapısının 26.000 metrekare, laboratuarlar ve modern kütüphane tesisleri için 6.000 m² vardır.

onların derslik Tıp Fakültesi de dahil olmak üzere 10 mevcut fakülteler, birinden 50.000 'den fazla mezun geçti için.

Bu kaliteli eğitim ve saygı Üniversitesi'nde mevcut tüm kariyer hakim böylece kurumda çalışan profesyoneller, kendi sicili ve deneyimine göre özenle seçilir.

Üniversite bugünkü yönetiminde kalır Büyük resim için öne çıkmaktadır. onun genişleme yanı sıra, ihtiyaç ve bunların toplum ve toplumun talepleri doğrultusunda modern bir görünüm sağlar Arjantin, diğer özel üniversiteler farklı bir konsept içinde karakterize geniş disiplin çeşitlilik ve otantik demokratik ruhu ile bir kurum uluslararası eğitim sahnesinde.

Tıp Fakültesi

Onun hedefleri bilim ve hastalıkların insan, sağlığın teşviki, önleme ve tedavi yapısını anlamayı amaçlamaktadır tıp, sanat alanında mesleki eğitim odaklandık.

Tıp Fakültesi amacının tüketildiğinde için kullandığı bir katı sorumlu araştırmacı, dünyadaki en son teknoloji ile donatılmış yüksek nitelikli öğretim ve laboratuvar varlığı ile, bilimsel, teknik ve insancıl.

kurumun Rektör Yardımcısı, Dr. olarak, dünyanın en iyi tıp üniversitelerinden biri olarak kabul edilir Domingo Liotta, yapay kalp yaratıcısı olarak dünya çapında tanınır. Ayrıca, kendi mezunlarının% 70 daha yüksek sayılar, A Arjantin'de ikamet testleri için onay oranının en yüksek olduğu dikkat etmek önemlidir.

Şu anda BİR onun öğrencileri tarafından yapılan ziyaretler aracılığıyla dört milyon nüfuslu sağlığından sorumlu olduğunu, bu nedenle, halk sağlığı açısından ülkenin en büyük sosyal sorumluluk bilinci ile kurum.

Bu varlıkları ile, kazanmak ve saygın tıp uygulama ve araştırma ruhu için gerekli teorik temellerini güçlendirmek için bilgi birikimi gelecek doktorlar ve diğer profesyoneller teşvik sağlamaktadır.

Cordoba Ulusal Üniversitesi Hakkında

UNC - çoğunluk Cordoba dini şehir olan talebeleri, felsefe ve teoloji dersleri aldı ismi Colegio Máximo altında faaliyetlerine başladığı Cordoba Ulusal Üniversitesi ortalarında onyedinci yüzyılda Arjantin'de kariyerine başladı .

Bu Arjantin eğitimde tarihinin başladığı UNC doğum yoluyla tam da budur. 400 yılı aşkın bir süredir eğitim hizmeti veren bu kurumda, sayesinde, Cordoba tüm şehir bu kurumdan, mezunlar başkanları çevirmek, gelişmeye ve görebilirsiniz.

Şu anda, UNC eski Arjantin kurumu ve sunulan ve dünya çapında tanınan 250 lisans ve lisansüstü programları aracılığıyla farklı yerlerden yol daha 110.000 den öğrencileridir. Her yıl, ona doğrudan bağlantılı 1.500 'den fazla araştırma projeleri yanı sıra 13 kolej, 100 araştırma merkezleri, 25 kütüphane ve 16 müze.

Hukuk Fakültesi

Hukuk ve Sosyal Bilimler Fakültesi, UNC Üniversitesi Colegio Nacional de Monserrat ilk bina ve de zaman diğer binalara sonraki şehrin en eski parçasıdır.

Konumlar

  • São Paulo

    Rua Madre de Deus, 499 – 1°andar Mooca – São Paulo/SP – CEP 03119-000, , São Paulo

sorular