Keystone logo
IUMW - International University of Malaya-Wales

IUMW - International University of Malaya-Wales

IUMW - International University of Malaya-Wales

Tanıtım

"Eşsiz bir ortaklık, eşsiz bir fırsat"

En büyük işbirliği sonunda Kuala Lumpur'da. Malaya-Galler Uluslararası Üniversitesi ( IUMW ) Malaya Üniversitesi ve Galler Üniversitesi, İngiltere arasında karşılıklı bir ortaklıktır.

IUMW , Güneydoğu Asya'da, yükseköğretimde öğrenim ve öğretme için ünlü bir İngiliz vücudu olan İngiltere Yüksek Öğrenim Akademisi (HEA) üyesi olarak kabul edilen ilk üniversitedir.

Hem üniversitelerin üstün başarılarından hem de kendi akademisyenler IUMW , hem yerel hem de uluslararası öğrencilere bir dizi lisans ve lisansüstü eğitim sunmaktadır. Yenilikçi öğretim ve öğrenim, araştırma, sosyal hizmetler ve eğitim yönetimi ile tanınan kapsamlı bir araştırma odaklı bir üniversite olmayı hedefliyoruz.

Vizyon

Vizyonumuz, küresel taleplere uygun ve iş, ticaret, bilim ve teknolojinin açık ve işbirlikçi dünyası için değer yaratan mezunlarına tanınan, örnek teşkil eden ve yenilikçi bir uluslararası yüksek öğrenim kurumu olmaktır.

Misyon

Misyonumuzun kalbi, kendine özgü markası, öğretme, öğrenme, araştırma ve yenilikçilik alanında dünya standartlarında mükemmelliği temsil eden uluslararası bir yüksek öğrenim kurumu oluşturmak ve sürdürmektir. Mezunlarımız, hem yerel hem de küresel pazarların itici güçleri olacak marka elçilerimizdir.

Temel değerler

  • Vizyonumuzu ve misyonumuzu gerçekleştirme çabamızda, bu temel değerler bize rehberlik eder:
  • Sürdürülebilir kalkınmayı faaliyetlerine merkezi bir düzenleme ilkesi olarak benimsemek
  • Yenilikçi ve girişimci olmak
  • Ön planda kalmak için uygun olmak
  • Paydaşlarımızla ilişkilerimizde dürüst ve güvenilir olmak
  • Gururla kaliteyi ve mükemmelliği sunmak
  • En iyilerini sunmaları için onlara ilham vermeye diğerlerine saygı duymak

Konumlar

  • Kuala Lumpur

    International University of Malaya-Wales, Administration Wing, 1st Floor, Block A City Campus, Jalan Tun Ismail , 50480 , Kuala Lumpur

sorular