Keystone logo
Kansas State University Eğitim Programları ve Öğretim Doktora (Doktora)
Kansas State University

Eğitim Programları ve Öğretim Doktora (Doktora)

Manhattan, Amerika Birleşik Devletleri

90 Hours

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Mar 2024

USD 1.007 / per credit *

harmanlanmış

* Kansas'ta ikamet etmeyenler için | Kansas'ta ikamet edenler için 450,35$/kredi. Ek ücretler uygulanır. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin

Tanıtım

Doktora derecesi Müfredat ve Öğretim alanında yerel, ulusal veya uluslararası ortamlarda eğitim araştırması ve bursuna odaklanmak isteyen ileri düzey öğrenciler için tasarlanmıştır. Mezunlar, araştırma uzmanlıkları aracılığıyla, yüksek öğrenimdeki kariyerlerde, araştırma kuruluşlarındaki pozisyonlarda veya eğitim araştırması gerektiren diğer ortamlarda öğretim üyesi olarak uzmanlıklarına katkıda bulunurlar.

Derecesiz Durum

Bazı durumlarda, öğrenci bir lisans programına kabul edilmeden önce ders(ler) almak isteyebilir. Bu durumlarda, kişinin lisans dışı öğrenci (bazen özel öğrenci olarak da adlandırılır) olarak kabul edilmesi gerekir. Özel öğrenci olarak kazanılan dokuz saatten fazla kredi saati ileri bir derece için uygulanamaz.

Danışman ve Denetleme Komitesi

Enstitü tarafından programa kabul edildikten sonra bir danışman atanır. Danışman, doktora programında alınacak derslerin seçiminde öğrenciye yardımcı olur. Ders listesiyle birlikte Çalışma Programı, dokuz saatin tamamlanmasının ardından (yarı zamanlı öğrenciler) veya ikinci yarıyılda (tam zamanlı öğrenciler) Enstitüye sunulur.

Bireyselleştirilmiş Program

Her öğrencinin çalışma programı, öğrencinin ilgi alanlarını, uzmanlığını ve mesleki hedeflerini optimize etmek için ana profesörün ve denetim komitesinin onayı ile bireyselleştirilir.

Program Sonucu

Müfredat

kabul

Program Öğrenim Ücreti

Okul Hakkında

sorular