Keystone logo
Keiser University Flagship Campus

Keiser University Flagship Campus

Keiser University Flagship Campus

Tanıtım

Keizer University Flagship Yurt Kampüsünde hak ettiğiniz üniversite deneyimini yaşamanızı istiyoruz. Büyük konferans salonlarını ve aşırı kalabalık sınıfları atlayın. Bunun yerine, profesörler adını öğrenmek için önce gelip bir üniversite seçmek, nerede ve kariyer hedeflerinize eğitiminizi uyarlayabilirsiniz.

Üniversite, yolunuzu bulmak kadar eğitim almakla da ilgilidir. 20'den fazla derece programı arasından seçim yapın ve başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz desteği, kaynakları ve araçları keşfedin. Sizin için doğru olan yola rehberlik etmek için buradayız.

Buna ek olarak, Flagship Konut Kampüsü, plaja sadece birkaç dakika uzaklıkta 100 dönümlük bir alanı, güzel golf sahalarını ve kültür ve eğlence ile dolu bir şehri içeren aktif bir kampüs hayatı sunar!

Keizer'da hayatı keşfedin

Artık “Keiser Farkını” kendiniz keşfedebilirsiniz. Bunu diğer üniversite deneyimlerine kıyasla canlandırıcı bir değişiklik olarak bulacağınızı düşünüyoruz.

Biz Keizer Üniversitesiyiz!

Keizer Üniversitesi, 40 yılı aşkın bir geçmişe ve kampüste ve çevrimiçi olarak binlerce mezuna sahip, kariyer odaklı, kar amacı gütmeyen bir üniversitedir.

Bir tur planlamak ve Keizer University'nin Flagship kampüsü hakkında daha fazla bilgi edinmek için kabul ekibimizle iletişime geçin.

Seahawk ulusu!

İster oyuncu ister taraftar olun, 20'den fazla NAIA atletik takımının, kulüp sporlarının ve okul içi etkinliklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Seahawks, birden fazla ulusal şampiyonluk kazandı ve dünyanın dört bir yanındaki ülkelerden gelen All-Amerikan öğrenci-sporcu akademisyenleriyle övündü.

Kampüs Özellikleri

Kampüs hayatı

Keiser University Flagship Campus , bir üniversitenin diploma alacağınız bir yerden daha fazlası olması gerektiğini düşünüyoruz. Burayı öğrencilerin aidiyet duygusuna sahip olduğu bir yer olarak düşünüyoruz. Hem eğitim hem de kişisel gelişimi deneyimleyebileceğiniz bir yer.

Flagship Kampüsü, plaja sadece birkaç dakika uzaklıkta 100 dönümlük bir alanı, güzel golf sahalarını ve kültür ve eğlence ile dolu bir şehri içeren aktif bir kampüs hayatı sunar!

Keiser University Flagship Campus üniversite deneyiminiz sınıfın çok ötesine geçebilir:

 • 24 saat güvenlik, Wi-Fi ve kablo TV erişimi bulunan süit tarzı yurtlar;
 • Oyuncu veya taraftar olarak 20'den fazla NAIA atletik takımının, kulüp sporlarının ve okul içi etkinliklerin keyfini çıkarın;
 • Greater Palm Beaches, muhteşem tropik hava ve açık hava etkinliklerine, kültürel etkinliklere ve canlı bir sosyal topluluğa erişim sunar;
 • Öğrenci grupları ve kulüpleri.

  Programa kabul koşulları

  Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

  Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

  Konumlar

  • Florida City

   2600 North Military Trail, West Palm Beach, , Florida City

  sorular