Keystone logo
Keiser University Flagship Campus İşletme Doktoru
Keiser University Flagship Campus

İşletme Doktoru

Florida City, Amerika Birleşik Devletleri

24 Months

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

USD 56.590 / per course

Uzaktan Eğitim

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Şirketinizde ve sektörünüzde, kendiniz ve etrafınızdakiler için daha iyi ve daha parlak bir gelecek geliştirmeye yardımcı olmak için her fırsatı değerlendiriyorsunuz. Şimdi, zor kazanılan bu becerileri bir yüksek öğretim ortamında paylaşmayı düşünüyorsunuz. Sadece bir MBA ile bir kariyer tavanına ulaştığınızı düşünüyorsanız, akademi, iş dünyasında ve üniversite düzeyinde eğitimde ilerlemenize yardımcı olacak bir sonraki adım çözümüne sahiptir.

Keizer University'nin İşletme Doktorası (DBA) derecesi programı, hem işletme alanında hem de gelecekteki öğrencileriniz üzerinde anlamlı bir etki yaratmanız için ihtiyaç duyduğunuz araçları sunmak için hem teori hem de uygulamalı araştırmalarla doludur.

DBA Derecesine Genel Bakış

Keiser'in İşletme Doktoru Derecesi, deneyimli işletme profesyonellerinin ve geleceğin akademisyenlerinin işletme alanının derin sularına dalmasına olanak tanır. Doktora öğrencileri, hizmet ettikleri kuruluşları ve toplulukları dinamik olarak geliştirmek için gereken becerileri kazanmak için yerel ve küresel ortamlarda teori ve uygulamalı araştırma yöntemlerini keşfedeceklerdir. Bu son derece programı, gelişmiş karar verme ve liderlik becerilerini, yaşam boyu öğrenmeyi, etik ve bilinçli karar vermeyi, etkili iletişimi, sürdürülebilirliği ve küresel işletme yönetimi ortamında bilgi teknolojilerinin kullanımını teşvik eder. Doktora öğrencileri Pazarlama, Yönetim veya Global İşletme alanlarında uzmanlaşacaktır.

Program Misyonu

İşletme Doktoru Derecesi, deneyimli iş profesyonellerine ve gelecekteki akademi üyelerine, hizmet ettikleri kuruluşları ve toplulukları geliştirmek için işletme teorilerini, yöntemlerini ve araştırmalarını uygulama becerileri kazandırmak için tasarlanmıştır. Program, hem teori hem de uygulamalı araştırma yoluyla yeni bilgilerin geliştirilmesini vurgular. İşletme Doktoru lisans programı, etik karar verme becerilerini geliştirmenin yanı sıra ileri düzeyde karar verme ve liderlik becerilerini destekler.

Önce Öğrenci Felsefesi

"Önce Öğrenci" anlayışına sahip olan Keizer Üniversitesi, öğrencilerine ister bu işletme doktora programında isterse diğer düzinelerce yüksek lisans derecesinden birinde olsun, kariyerlerinde ve yaşamlarında mükemmelleşmeleri için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlamayı taahhüt eder. Öğrencilere öncelik verme taahhüdümüz, hem kampüs içi hem de çevrimiçi teslim formatları dahil olmak üzere çeşitli öğrenme seçenekleri sunmamıza neden oluyor.

Florida DBA programımız aracılığıyla, doktora öğrencilerinin gelişmiş karar verme ve liderlik becerileri, yaşam boyu öğrenme, etik ve bilgiye dayalı karar verme, etkili iletişim, sürdürülebilirlik ve uluslararası alanda bilgi sistemleri ve teknolojilerinin kullanımı ile kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. iş çevresi.

Aklındaki son şey ilebaşla

Bu DBA Florida tabanlı programla işletme yönetimi uzmanlığınızı geliştirin ve eğitim odaklı kariyerleri takip edin. Keiser'in İşletme Doktorası, doktora öğrencilerine işletme akademisyenleri alanına katkıda bulunmaları için araştırma becerileri kazandırmaya yardımcı olmak için tasarlanmış araştırmaya dayalı bir programdır.

kabul

Müfredat

Program Sonucu

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • DU - İşletmede Yönetici Doktora (EDBA)
  • Nice, Fransa
  • Cannes, Fransa
  • + 4 daha fazla
 • İşletme Doktora (DBA)
  • Grenoble, Fransa
  • Île-de-France, Fransa
  • + 3 daha fazla
 • Doktora İşletme
  • London, Birleşik Krallık
  • Ragusa, İtalya
  • + 1 daha fazla