Keystone logo
Lisbon School of Economics and Management, iDBA + PhD program

Lisbon School of Economics and Management, iDBA + PhD program

Lisbon School of Economics and Management, iDBA + PhD program

Tanıtım

ISEG, Lizbon Ekonomi ve Yönetim Okulu Lisidade de Lisboa (Lizbon Üniversitesi), Portekiz'in en prestijli yönetim ve ekonomi kolejidir.

ISEG, dünyadaki işletme okullarının sadece% 5'inin sahip olduğu bir meslek olan İleri Meslek Yüksek Okulları Birliği (AACSB) tarafından akredite edilmiştir ve programları birçok tanınmış uluslararası kuruluş tarafından tanınmaktadır.

Her yıl dünya çapında en iyi 500 üniversiteyi sunan 2019 Dünya Üniversiteleri Akademik Sıralaması (ARWU), Lizbon Üniversitesi'ni ulusal olarak 1. sırada, dünya çapında 151. sırada konumlandırıyor.

Lizbon Üniversitesi, Avrupa'nın en büyük üniversitelerinden biri olan Portekiz'in en büyük ve önde gelen üniversitesidir ve her yıl 100'den fazla ülkeden yaklaşık 15.000 uluslararası öğrenciyi ağırlamaktadır.

Şu anda 50.000'den fazla öğrenci üniversitede okuyor.

Üniversitenin araştırma, inovasyon ve kültür kalitesi, araştırma birimleri ve grupları ile en üst düzeyde proje geliştirmek isteyen uluslararası yeteneklerin sayısının artmasını sağlamaktadır.

Neden ISEG'i seçmelisiniz?

ISEG, Lizbon Universidade de Lisboa Ekonomi ve Yönetim Okulu, Portekiz'in en prestijli yönetim ve ekonomi kolejidir.

Universidade de Lisboa, Portekiz'deki en büyük ve önde gelen üniversitedir. Resmi olarak dünya çapında en iyi 500 üniversiteyi sunan "Dünya Üniversitelerinin Akademik Sıralaması (ARWU)" olarak bilinen Şangay Sıralaması 2019, Lizbon Üniversitesi'ni ulusal olarak 1. sırada, dünya çapında 151. sırada konumlandırıyor.

Looking out over Alfama, Lisbon

ISEG Uluslararası İşletme Araştırmaları Doktorları Programı (iDBA) , öğrencileri strateji ve organizasyon yönetimi alanlarında hazırlamayı, organizasyonlarda yönetim araştırmalarını ve uygulamalarını geliştirmek için ileri araştırma becerileri sağlamayı amaçlayan uygulamalı bir araştırma programıdır.

Araştırma mükemmelliğini profesyonel uygulamalarla birleştirir.

Konumlar

  • Lisbon

    Rua do Quelhas, 6, 1200-781, Lisbon

    sorular