Keystone logo
Lingnan University

Lingnan University

Lingnan University

Tanıtım

Lingnan Üniversitesi, Hong Kong

香港嶺南大學 : (İngilizce Lingnan Lingnan, anılan Lingnan University , LU Tuen Mun Hong Kong, Fu Tei, Kale Tepe Yolu Lingnan segmenti).

Lingda, Hong Kong'da kaliteli liberal sanat eğitimi veren yüksek öğrenim kurumudur ve felsefe, işletme ve sosyal bilimler alanında yüksek lisans ve doktora derecesi sunmaktadır. Yüksek kaliteli bir akademik ortama sahip olan okul, her bir bölümün eğitmenleri, dünyanın her yerinden seçkin bilim adamlarıdır, hepsi de öğrencilere yöneliktir ve öğrencilere uygun kâğıt rehberliği ve desteği sağlar.Öğretmenler ve öğrenciler de arkadaştır.

Aşağıdaki Felsefe ve Felsefe Yüksek Lisans dersleri, Lingda Üniversitesinde sunulmaktadır.Yüksek lisans öğrencileri, belirli alanlarda derinlemesine araştırmalar alacak ve bu kurs Eylül 2016'da başlayacaktır.

Edebiyat Fakültesi - Çin, Kültürel Çalışmalar, İngilizce, Tarih, Felsefe, Çeviri ve Görsel Çalışmalar ;

Business School - Muhasebe, Finans, Bilgi Sistemleri Yönetimi, Sigorta, Uluslararası İşletme, Yönetim, Pazarlama, Operasyon Yönetimi ve Karar Bilimleri

ve

Sosyal Bilimler Akademisi - Ekonomi, Siyaset Bilimi, Psikoloji ve Sosyoloji ve / veya Sosyal Politika

Ayrıca, Ling 2016-17'den daha büyüktür ve öğrencilerin belirli konularda ilgili teori ve uygulamaları öğrenmelerini sağlamak için 8 lisansüstü ders sunacaktır.

Konumlar

  • Tuen Mun

    Castle Peak Road,8, , Tuen Mun

    sorular