Keystone logo
Management Center Innsbruck

Management Center Innsbruck

Management Center Innsbruck

Tanıtım

Girişimcilik Okulu ®

Management Center Innsbruck , bilim, ekonomi ve danışmanlığın en iyilerini benzersiz bir uluslararası Girişimcilik Okulu ® konseptiyle birleştirir. 1995/96'da benzersiz Innsbruck Açık Üniversite konseptinin dayanak noktası olarak kurulan Management Center Innsbruck , uluslararası yüksek öğrenim ortamında en üst sıralarda yer almıştır.

Bugün 3.400'den fazla öğrenci, 1.000 öğretmen, dünyanın her yerinden 276 ortak üniversite ve sayısız mezun ve işveren, Entrepreneurial School ®'un sunduğu şeylere çok değer veriyor. "Kapsamlı Üniversite Innsbruck" konsepti çerçevesinde, MCI, hedef odaklı sürekli eğitim yoluyla geleceğini inşa etmek isteyen motive olmuş insanlara kişisel ve mesleki gelişimlerinde rehberlik etmeye çalışır. MCI, tüm yönetim düzeylerinden ve branşlardan üst ve alt düzey yöneticilere en yüksek standartta lisansüstü, lisansüstü ve lisansüstü eğitim programları sunmaktadır.

MCI'ın programları, kişiliğin tüm seviyelerine odaklanır ve bilim ve uygulamadan iş ve toplumla ilgili en son bilgi alanlarını içerir. Uluslararası odaklı bir bilgi ve iletişim merkezi olarak MCI, yeni bakış açılarına, yöntemlere ve projelere açıktır. Yapıcı diyalog ve disiplinler arası yetkinliklerin işbirliğine dayalı olarak geliştirilmesi, MCI'de öğretme ve öğrenmenin temel direklerinden ikisidir. MCI, kuruluşların rekabet gücünü destekler ve iş, yönetim, siyaset ve kültürün profesyonelleşmesini etkiler. Uygulamalı araştırma ve geliştirme, yerel şirketlerde yeniliğin güçlendirilmesi ve kalite odaklı eğitimin sağlanması için MCI'da özellikle değerlidir.

Geniş bir patronlar, sponsorlar ve ortaklar ağına gömülü olan MCI, Innsbruck, Tirol ve Avusturya'nın akademik ve uluslararası buluşmalar için bir merkez olarak konumlandırılmasında önemli bir motordur. Innsbruck Üniversitesi ile komşuluk işbirliğimiz, canlı Innsbruck Eski Kent bölgesine yakınlığı ve konumun güçlü mimarisi, bu uluslararası örnek yüksek öğrenim merkezinin felsefesinin ve misyonunun bir ifadesidir.


Görevimiz

MCI Management Center Innsbruck , Girişimcilik Okulu ® kavramını takip eder. MCI, motive olmuş insanları üstün performans elde etmeleri için güçlendirir, derin akademik yeterlilik sağlar ve güçlü bir uluslararası ağ içinde yenilikçi teknik bilgi aktarımı yaratır.


Başarı faktörlerimiz

Kaliteli öğretim: Yüksek kaliteli öğretim, Almanca konuşulan dünyanın önde gelen akademik kurumları arasındaki konumumuzu güvence altına almaktadır.

Entelektüel katkı: Entelektüel katkımız uygulamalı, işle ilgili ve çözüm odaklıdır.

Uluslararası oryantasyon: Güçlü uluslararası oryantasyonumuz müşterilerimiz için bilgi birikimi, prestij ve katma değer üretir.

Müşteri ve hizmet odaklılık: Müşteri ve hizmet odaklılığımız örnek niteliğindedir.

İnsanlar ve kültür: Kurumsal kültürümüz, karşılıklı güven, çalışanlarımızın bağlılığı, girişimci ruh ve topluma karşı sorumluluk temelinde gelişir.

Marka: MCI'ın markası uluslararası üne sahiptir ve performans, profesyonellik, bilgi ve yetkinlik anlamına gelir.

Ağ: Uluslararası ağımız, paydaşlarımız için rekabet avantajı ve katma değer yaratır.

Yenilik: Devam eden yenilik, pazar konumumuzun temelini oluşturur ve rekabet gücümüzü sağlar.

Altyapı: Mükemmel altyapımız çekici ve teşvik edici bir ortam yaratır.


Kampüs & Lokasyonlar

Management Center Innsbruck (MCI), müşteri odaklılık ve tutarlı kalite yönetimi yoluyla uluslararası odaklı bir uygulamalı bilimler üniversitesi olarak itibar kazanmıştır. Elinizin altında olan Tirol Dağları, bölgenin rakipsiz spor ve eğlence tesisleri, Almanya, İsviçre ve İtalya'ya yakınlığı ve Innsbruck'un köklü akademik geleneği, öğrenciler için benzersiz bir ortamı garanti eder.

Merkezi lokasyonlarında MCI, çekici ve iyi donanımlı konferans salonları, bilgisayar laboratuvarları ve grup çalışma odaları, son teknoloji iş istasyonları ve araştırma tesisleri, çevredeki öğrenci yurtları, çok çeşitli iyi seçeneklerle olağanüstü bir altyapı sunar. dışarıda yemek yiyebileceğiniz yerler, uygun park yeri ve mükemmel toplu taşıma.

Konumlar

Konumlar
 • Innsbruck

  Universitätsstraße,15, 6020, Innsbruck

  • linkedin
  • twitter
  • youtube
  • facebook
  • instagram

programlar

sorular