Keystone logo
New Jersey Institute of Technology Bilgisayar Bilimi Doktora
New Jersey Institute of Technology

Bilgisayar Bilimi Doktora

Newark, Amerika Birleşik Devletleri

Request duration

Ingilizce

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

genel bakış

Ülkenin önde gelen kamu politeknik üniversitelerinden ve üst düzey bir araştırma kurumundan biriyiz. 11.000'den fazla lisans ve lisansüstü öğrencinin katılımıyla, büyük bir kamu araştırma üniversitesi kaynakları ile küçük kampüs samimiyeti sunuyoruz. NJIT, güneş araştırmaları, multimedya veri tabanları, büyük veri, araç ağı, tıbbi bilişim, biyoinformatik, bilgi sistemleri ve siber güvenlik gibi alanlarda dünya lideridir. PayScale.com.NJIT, University Heights'taki 45 dönümlük bir kampüse göre, araştırma harcamalarında ABD politeknik üniversitelerin arasında beşinci sırada yer alıyor ve 100 milyon dolar kazanarak, kamu yatırımları ve üniversitelerin eğitim yatırımlarına geri dönüş için birinci sırada yer alıyor. Rutgers - Devlet Üniversitesi Newark Kampüsü, Rutgers Tıp Okulu ve Essex County Koleji ile birlikte Newark şehir merkezi. NJIT, New York'tan 20 dakika uzaklıktadır.

Akademik çevre

Öğrenci organizasyonlarımız Bilgisayar Bilimi bölümümüzde aktiftir, öğrenci deneyiminizi daha zengin ve daha ödüllendirir. Bu kuruluşlar arasında Bilgisayar Bilimi Derneği (ACM), ACM'nin bir kadın öğrenci bölümü, Bilgisayar Bilimi Kadınları'nın (WICS) Kadınların NJIT bölümü ve aynı zamanda Bilgisayar Bilimleri yüksek lisans öğrencilerinin (DeepCS) bir derneği bulunmaktadır. lisansüstü öğrencilerin enstitü çapında bir derneği. Birlikte, bu organizasyonlar, öğrenci seyahatlerini konferanslara, kampüs içi profesyonel organizasyonlara (seminerler, çalıştaylar, yarışmalar gibi) ve kampüs dışı şirket ziyaretleri ve ağ oluşturma etkinlikleri düzenlemekten sorumludur.

Profesyonel çevre

New York Metropolitan bölgesinde yer alan Kuzey New Jersey'de bulunan NJIT, büyük ilaç firmaları (örn. Pfizer), telekomünikasyon şirketleri (örneğin Avaya Labs), Wall Street şirketleri (örneğin; Deutsche Bank, Bloomberg, Goldman Sachs), kurumsal araştırma merkezleri (örneğin Panasonic, Siemens, NEC) ve federal kurumlar (örneğin, Atlantic City'deki Federal Havacılık İdaresi). Bu bizim mezunlarımıza ve öğrencilere staj, girişimcilik ve istihdam için mükemmel fırsatlar sunuyor.

Kabul şartları

Adayların matematik, bilgisayar bilimi teorisi ve pratiği ve temel bilimler alanlarında üstün bir geçmişe sahip olmaları beklenmektedir. Akredite bir kurumdan lisans diplomasına sahip olmalı ve İngilizce yeterliliğini göstermelidirler. Bu şartları karşılamayan öğrenciler kabul edilmeye başlamadan önce arka planlarını güçlendirmelidir. GRE bu programa başvuranlar için gereklidir.

Lisans Derecesi Gereksinimleri

Öğrenciler gerekli tüm dersleri tamamlamalı, bir akademik yılı tam zamanlı ikamet, bir fakülte üyesi gözetiminde bir bilgisayar bilimi dersi öğretimine katılmalı ve başarılı bir tez savunması ile tezin kabul edilebilir bir nihai taslağını sunmalıdır.

kabul

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

  • Matematik ve Bilgisayar Bilimleri Doktora
    • Academic City, Birleşik Arap Emirlikleri
  • Bilgisayar Bilimlerinde Doktora
    • Johannesburg, Güney Afrika Cumhuriyeti
  • Doktora - Bilgisayar Bilimi ve Yazılım Mühendisliği
    • Auburn, Amerika Birleşik Devletleri