Keystone logo
North Carolina A&T State University Doktora Endüstri ve Sistem Mühendisliğinde (İMKB)
North Carolina A&T State University

Doktora Endüstri ve Sistem Mühendisliğinde (İMKB)

Greensboro, Amerika Birleşik Devletleri

4 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 5.278 / per semester *

Kampüste

* toplam eyalet içi eğitim ve ücretler: $5,277,56 | toplam eyalet dışı öğrenim ve ücretler: $11.677,56. Ek ücretler geçerli olabilir. Ücretler değişebilir

Tanıtım

Endüstri ve Sistem Mühendisliği (ISE) programında Felsefe Doktoru (Ph.D.), öğrencileri akademi, endüstri ve kamu sektöründe öğretmen, araştırmacı ve lider olarak başarılı kariyerlere hazırlar. Program, yarının karmaşık toplumsal sorunlarını ele almak için kritik olan sistem mühendisliği, işbirliği ve katılım becerilerini vurgular. İMKB lisansüstü öğrencileri, ulusal düzeyde tanınan öğretim üyeleriyle birlikte çalışarak destekleyici bir ortamda bu sorunları çözerler.

Endüstri ve Sistem Mühendisleri (ISE), insanların, teknolojilerin, malzemelerin ve ortamların entegrasyonunu gerektiren karmaşık sorunları çözmeleriyle tanınırlar. Toplumu ilerletmek için ne eğlenceli bir yol ve en iyi çözümleri bulma yolculuğuna çıkmak ne kadar eğlenceli bir meydan okuma olacak. North Carolina A&T ISE, eğitimdeki en iyi ve en parlak ISE'lerin 200'ünden oluşur. Herhangi bir kuruluş için katma değer sağlayan entelektüel, kişilerarası ve yenilikçi yetenekleri getiren öğrencilerimiz var. Endüstrimiz, hükümetimiz ve akademik ortaklarımız, Aggie ISE'lerin güçlü yanlarının farkındadır ve bu yetenekli mühendisleri kendi kuruluşlarında kullanır. Araştırma, öğretim ve öğrenci katılımı için çok uygun tesislerimiz, öğretim üyelerimiz ve personelimiz var. Biz özden çok biçime önem veren bir kurumuz. Özümüzü vizyonumuzla bileceksiniz, ki bu:

Endüstri ve Sistem Mühendisliği Bölümü, çeşitli mühendisleri küresel sorunları çözmede lider olmaya hazırlayacak yenilikçi araştırma, dönüşümsel öğretim ve öğrenim ve etkili topluluk katılımı için uluslararası alanda tanınmaktadır.

kabul

Müfredat

Program Sonucu

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular