Keystone logo
PCi Business School (PCIBS)

PCi Business School (PCIBS)

PCi Business School (PCIBS)

Tanıtım

Hükümetlerin ve endüstrinin (Fortune 500 şirketleri) olumlu teşvikiyle, çeşitli İşletme Derecelerinde eğitim sağlıyoruz ve tamamen çevrimiçi bir uluslararası işletme okuluyuz.

Misyon

Proje Kontrolleri profesyonelleri için birinci sınıf bir eğitim bilgi platformu sağlayın.

Görüş

Tercih edilen Proje Kontrolleri eğitim sağlayıcısı olun ve geleceğin liderlerini güçlü bir sorumluluk, dürüstlük ve tutku duygusuyla geliştirin.

Değerler

Güven, Dürüstlük ve Dürüstlüğü teşvik eden profesyonel davranışlar sergileyin. Hesap Verebilirlik, Adalet, Saygı, Güven ve Sorumluluk Gösterir.

Amaç

Bugünün neslini öğretmek ve yetiştirmek. Onlara başarılı olmaları için beceri, tutum ve bilgi sağlayın. Yarının endüstri zorluklarıyla yüzleşin ve kendi alanlarında kendinden emin liderler olmak için sürekli bir zihniyetle sorunları hafifletmek için olumlu bir vizyon aşılayın.

öğrencilere faydaları

Küresel Varlık

Okulumuzun küresel eğitim deneyimi, size herhangi bir uluslararası iş teklifine güvenle başvurma avantajı sağlar.

PCiBS, dünyanın her yerindeki kuruluşlara kurumsal proje yönetimi çerçeve eğitimi sağlar.

Yüksek Nitelikli Eğitmenler

Müdür öğretmenlerin yüksek lisans/doktora derecesi vardır. ve Sağlık, Petrol ve Gaz, Petrokimya, Kimya, Proses, Madencilik (yerüstü ve yer altı), BT, İnşaat vb. gibi çeşitli sektörlerde kapsamlı proje yönetimi deneyimi.

Etkili ve Pratik

Kurslarımız, sizi işinizde hemen uygulayabileceğiniz bilgi ve becerilerle donatan, mesleki olarak alakalı çevrimiçi tekliflerle kariyerinizi ilerletme fırsatı sunar.

Program Uzmanlarımız

Grubumuzun bir parçasını oluşturan çok sayıda proje yönetimi ve proje kontrol uzmanımız var. En deneyimli öğretim üyesi, 45 yılı aşkın süredir proje endüstrisinde aktif olarak çalışmaktadır. Tüm PCiBS öğretim görevlilerinin Ticaret, Matematik, Mühendislik veya Yönetim dereceleri vardır. Öğretim elemanlarının çoğu Yüksek Lisans / Doktora derecesine sahiptir.

Nasıl Fayda Sağlayabilirsiniz?

Çevrimiçi Proje Kontrollerinin eğitim odak noktası, “yeşil” yönetime ve bu çok önemli çevresel kaygılara yönelik uluslararası harekete büyük katkı sağlamaktır. Süreçler herhangi bir projenin sürdürülebilirliğini artıracağından ve onları daha etkili hale getireceğinden, bu hükümetin desteğine sahiptir.

Topluluk Geliştirme

PCiBS, toplulukların güçlendirilmesini büyük ölçüde artırmak istediğinden, toplulukların gelişimi büyük ölçüde hükümetin lehindedir.

Neden Project Controls International Business School'da (PCiBS) eğitim almalısınız?

Bizi Farklı Kılan Nedir?

Küresel Deneyim

Yetkinliğe dayalı eğitim, öğrencilere bireysel gelişim planlarında (IDP) yardımcı olmak için yeterlilik sertifikalarının verilmesine ve edinilen becerilerin uygun şekilde tanınmasına dayanır; ayrıca öğrenciler, ödevler ve raporlar hakkında öğretim görevlilerinden uzman eleştirisi alırlar.

Küresel Varlık

Proje Kontrolleri Uluslararası İşletme Okulu / Proje Danışmanlığı ve Entegre İşletme Hizmetleri cc (PCiBS) / Ernest Lehman Üniversitesi (ELU) uluslararası eğitim sağlar ve tüm dünyayı kapsayan küresel bir varlığa sahiptir.

Şu anda Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Afrika'dayız ve küresel varlığımıza Avrupa ve Avustralasya'yı da ekliyoruz.

Konumlar

 • Swakopmund

  7 Bismarck St, , Swakopmund

  • Johannesburg

   70 7th Street, , Johannesburg

   • Houston

    2600 South Shore Blvd, , Houston

    sorular