Keystone logo
Pima Community College

Pima Community College

Pima Community College

Tanıtım

Pima Community College Büyükşehir hizmet veren iki yıllık bir üniversite olduğunu Tucson metropol alanı Pima County boyunca altı noktada. 1966 yılında kurulan, Pima kredi kursları çeşitli alanlarda sertifika ve önlisans diploması verirler. PCC Ayrıca işgücü geliştirme, kariyer eğitim programları, sürekli eğitim ve yetişkin eğitimi vermektedir.

Pima Öğrencilerimizin hayatlarını dönüştürmek ve topluluğumuza iyileştirmek için güç, uygun fiyatlı ve erişilebilir kaliteli bir eğitim vermeyi taahhüt eder. Tarihçe ve Misyon Pima Community College misyonu öğrencileri ve toplumun çeşitli ihtiyaçlarını öğrenci başarısını destekleyecek ve karşılayacak ekonomik kapsamlı eğitim olanakları sağlayan açık kabul kurum olmaktır. Bu misyon, vizyon ve değerleri ile birlikte, Üniversite faaliyetleri için bir çerçeve sunmaktadır.

Pima tarihi bizim toplumda fark yaratmak için sıkı bir bağlılık gösterir.

Akreditasyon Pima tamamen Yüksek Öğrenim Komisyonu (HLC) tarafından akredite edilmiştir. Birçok özel programlar da akredite veya yetki kurumlar tarafından onaylanmıştır.

Uluslararası Öğrenciler - Başarılı yolculuklar burada başlar Uluslararası Öğrenciler Hoşgeldiniz! Pima Community College'da öğrenim kariyerine başlamadan birçok avantajlarını keşfedin.

Sen Pima Community College'de yüksek öğrenim başlayarak öğrenim maliyetlerinde tasarruf edebilirsiniz. Dört yıllık üniversite toplum kolejleri daha pahalıdır. 2 + 2 fırsat. iki derece yerine birini alın! Pima Community College'da yüksek öğrenim ilk iki yıl tamamlayın ve Ön Lisans almak. Sonra bir üniversitede Bakalorya derecesi tamamlayın. Pima transfer anlaşmaları kolay, Arizona Üniversitesi de dahil olmak üzere, bizim ortak kurumlara aktarmak için derecesini tamamlamak için yapmak. yüksek nitelikli öğretim ile kaliteli bir eğitim almak ve küçük bir sınıf ortamında kişiselleştirilmiş talimatı tadını çıkarın. Amerika Birleşik Devletleri'nde farklı eğitim sistemlerini yaşayın. Pima Community College eğitiminizi başlatın ve yerel üniversite ya da Amerika Birleşik Devletleri'nde başka üniversiteye geçiş. Bir Rekabetçi kazanın. Bizim Onur programına kayıt olun.

Sizi desteklemek için buradayız! Yaşam ve farklı bir ülkede öğrenme heyecan verici, ama belirsiz hissetmenize neden olabilir. Biz kalmak sıcak ve hoş hale getirmek için kararlıyız. Pima Community College Uluslararası Öğrenci Hizmetleri Ofisi öğrenci vize size yardımcı olur ve başarılı bir akademik deneyim yoluyla size kılavuzluk nedeni budur. Her öğrencinin başarılı yardımcı olmak için elimizden rehin parçası.

Göçmenlik danışmanlık: anlayış hak ve sorumluluklarını isteğe bağlı uygulamalı eğitim için başvuran. Akademik danışmanlık: İngilizce-as-a-İkinci Dil kursları seçerek, programı derslerini seçerek üniversite transferi doğru ilerlemeyi gözden. Kültürel ayarı: Tucson nasıl yaşayacağımı öğrenerek, Amerikan gümrük anlamak, diğer uluslararası öğrencilerle vakit.

Konumlar

  • Community Campus, 401 North Ave., 85709, Tucson

  • Northwest Campus, 7600 North Shannon Road, 85709, Tucson

  • Desert Vista Campus, 5901 South Calle Santa Cruz, 85709, Tucson

  • West Campus, 2202 West Anklam Rd, 85709, Tucson

  • Downtown Campus, 1255 North Stone Ave., 85709, Tucson

  • Davis-Monthan Air Force Base Education Center, 5355 E. Granite St., Building 2441, Suite 100, 85707-3011, Tucson

  • East Campus, 8181 East Irvington Rd, 85709, Tucson

sorular