Keystone logo
Queen's University Belfast -Doktora Yönetimi
Queen's University Belfast

-Doktora Yönetimi

Belfast, Birleşik Krallık

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 18.900 *

Kampüste

* uluslararası ücret

Tanıtım

Yönetim grubu, hem öğretiminde hem de bursunda sürekli olarak mükemmellik için çabalayan enerjik ve girişimci bir araştırma grubudur. Grubun araştırma gücü, girişimcilikten insan kaynakları yönetimine ve pazarlamadan kamu sektörü yönetimine kadar uzanmaktadır. Araştırma öğrencileri, amirlerinden ve gruptaki diğer akademisyenlerden yakın araştırma tavsiyesi ve yönlendirmesi almanın yanı sıra, işletme ve yönetim bilimlerinde arka plan hazırlıklarını tamamlamak için kurslara ve kişiye özel okuma gruplarına katılmaktan yararlanır.

Queen's Management School, araştırma odaklı öğretimle övünür ve araştırma öğrencilerine çeşitli lisans programlarında öğretim asistanı olarak deneyim sunar. Öğrenciler düzenli olarak dünyanın dört bir yanından önde gelen akademisyenleri cezbeden Okulun çeşitli seminer serilerine katılırlar. Öğrenciler ayrıca bu etkinliklerde çalışmalarını sunarak, akademik iş piyasası için paha biçilmez tavsiyeler ve hazırlıklar kazanırlar.

Çalışma modu/süre

Kayıt, Üniversite tarafından atanan bir denetim ekibinin yönetimi altında tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak yapılır. Doktora için üç yıllık tam zamanlı kaydın veya MPhil için iki yıllık (veya yarı zamanlı eşdeğeri) sonunda tezinizi teslim etmeniz beklenecektir.

Konu Özeti

Girişimcilik, yenilikçilik ve yaratıcılık, insan kaynakları yönetimi ve işyeri değişikliği, pazarlama, uluslararası ticaret, tedarik zinciri yönetimi ve stratejisi temalarında hem öğretiminde hem de bursunda sürekli olarak mükemmellik için çabalayan enerjik bir araştırma grubunun parçası olacaksınız. ve kamu sektörü yönetimi. İşletme ve yönetim bilimlerindeki hazırlığınızı tamamlamak için kurslara ve kişiye özel okuma gruplarına katılmanın faydasını görecek ve dünyanın önde gelen akademisyenlerini cezbeden Okulun seminer serisine erişebileceksiniz.

kabul

Müfredat

Program Öğrenim Ücreti

akreditasyonlar

Okul Hakkında

sorular