Keystone logo
Rochester Institute of Technology (RIT)

Rochester Institute of Technology (RIT)

Rochester Institute of Technology (RIT)

Tanıtım

Çoğu sıralama kuruluşu tarafından üst sıralarda yer alan ve yüksek ücretli, talep gören alanlarda 80'den fazla lisansüstü program ve mevcut burslar, asistanlıklar ve burslar ile sizi RIT'e daha yakından bakmaya davet ediyoruz.

Adımızdaki "teknoloji" kelimesine aldanmayın. RIT'de, bir yanda sanatçılar ve tasarımcılar, diğer yanda bilim adamları, mühendisler ve iş liderlerinden oluşan bir üniversiteyi keşfedeceksiniz - sağ beyin ve sol beyin çarpışması.

RIT, becerilerin, teorilerin ve modellerin doğrudan uygulanmasını içeren "uygulamalı" bir yaklaşım olan uygulamalı öğrenmeye odaklanır.

Başlangıç maaşları ve ömür boyu kazançların yanı sıra iş tatmini ve kişisel gelişim açısından yüksek bir Yatırım Getirisi (ROI) sunuyoruz.

Esnek çalışma seçenekleri, çevrimiçi programları ve çalışma ve çalışma yeteneğini içerir. Lisansüstü programlarımızın çoğu işbirlikçi ve disiplinler arası olup, birkaç kolejimizin güçlü yönlerinden yararlanmanıza ve bunlardan yararlanmanıza olanak tanır. İşbirliği (işbirlikçi eğitim), RIT'in bir özelliğidir ve lisansüstü öğrenciler, isteğe bağlı olarak, akademik programlarıyla ilgili tam zamanlı, ücretli bir pozisyonda bir veya daha fazla sömestr geçirme fırsatına sahiptir. Kooperatifte öğrenim ücreti alınmaz ve birçok öğrenci, eğitimlerini finanse etmek için kooperatif kazançlarını kullanır.

Uluslararası Öğrenciler: Herhangi bir ABD üniversitesinin en büyük OPT sertifikalı lisansüstü programlarından biri ile ABD işverenleri arasındaki güçlü itibarımızla birleştiğinde, RIT, öğrencileri OPT'ye yerleştirmede en başarılılardan biridir.

Aşağıdaki alanlarda lisansüstü programlar sunuyoruz:

 • Sanat, Tasarım ve Mimarlık
 • İş ve yönetim
 • İletişim ve Dijital Medya
 • Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri
 • Mühendislik ve Mühendislik Teknolojisi
 • Çevre Çalışmaları ve Sürdürülebilirlik
 • Oyun Tasarımı ve Geliştirme
 • Sağlık Meslekleri ve Tıp Bilimleri
 • Beşeri Bilimler, Sosyal Bilimler ve Eğitim
 • Fotoğraf, Film ve Animasyon
 • Bilim ve Matematik
 • Beyan Edilmemiş ve Bireyselleştirilmiş Çalışma

RIT'in diğer avantajları şunları içerir:

 • Potansiyel işverenlerden değerli deneyimler kazanmanıza ve onlara maruz kalmanıza ve okul ücreti ödemeden para kazanmanıza olanak tanıyan dünyaca ünlü bir ortak eğitim programı dahil olmak üzere eşsiz kariyer hazırlığı ve çalışma fırsatları. Uluslararası öğrenciler - RIT, tümü OPT uzantısı için uygun olan, aralarından seçim yapabileceğiniz 50'den fazla STEM tarafından belirlenen lisansüstü program sunar.
 • Mükemmel Yatırım Getirisi - En yeni mezun sınıfımızın %94,3'ü çalışıyor ve bu sınıf için ortalama başlangıç maaşı 93.800 dolardı.
 • Güçlü itibar ve sıralamalar - en son US News sıralamasında "Ulusal" ABD üniversiteleri arasında 105., en iyi okulların ortak çalışma veya staj programları arasında 11. ve "en iyi değere sahip" okullar arasında 48. sırada; değer katmak için Money Magazine ilk 50; Morning Consult, RIT'i en güvenilir ABD üniversiteleri arasında ilk üçte birlik sıraya yerleştiriyor.
 • Cömert mali yardım için fırsat eşitliği - geçen yıl 2.800 ABD'li ve Uluslararası lisansüstü öğrenciye 40 milyon dolar yardımda bulunduk
 • Bol finansman ve kaynaklarla kariyer geliştiren araştırma fırsatları.
 • Gelişmekte olan, erişilebilir ancak çok büyük olmayan bir şehrin hemen dışında İdeal bir konumda güvenli kampüs - ırk ve düşünce çeşitliliğinin takdir edildiği ve kutlandığı bir topluluk.
 • Çalışma ve eğitim esnekliği ve her yıl kampüste 8.000 öğrenci işi mevcuttur.
 • Size öğretmeyi ve akıl hocalığı yapmayı seven öğretim üyeleri ve kişiselleştirilmiş eğitimi kolaylaştıran küçük sınıflar.
 • İnovasyon ve sürdürülebilirlik ile tanınan bir kampüste son teknoloji tesisler.
 • Çeşitli öğrenci nüfusu - 100 ülkeden 2.600 Uluslararası öğrenci, buna uygun kaynaklar ve destekle.
 • Ağ kurmanıza yardımcı olacak iyi bağlantıları olan 140.000 mezun.

Uluslararası Öğrenciler: Herhangi bir ABD üniversitesinin en büyük OPT sertifikalı lisansüstü programlarından biri ile ABD işverenleri arasındaki güçlü itibarımızla birleştiğinde, RIT, öğrencileri OPT'ye yerleştirmede en başarılılardan biridir.

BİZİMLE GELİŞİN {{Tercih Edilen}}!

youtube.gif

İstatistik

 • Uluslararası öğrenciler:

  20%

 • 0
 • Öğrenci / öğretim üyesi oranı:

  13 1'e

Kampüs Özellikleri

RIT, diğer kampüslerle nadiren eşleşen, iyi donanımlı, son teknolojiye sahip tesislere sahiptir. Öğreniminizi geliştirecek ve destekleyecek araçlara, teknolojiye ve özel alanlara sahibiz. En yeni ekipmanlar, yazılımlar, stüdyolar, laboratuvarlar ve kolaylıklar açısından zengin bir ortamı keşfedin ve başarılı olun. Yapmak, yenilik yapmak ve keşfetmek için ideal bir yer. Princeton Review, RIT'i sürekli olarak ülkedeki en bağlantılı kampüsler arasında sıralamaktadır. İster sınıflarda, laboratuvarlarda, yurtlarda veya kampüsteki halka açık alanlarda olun, yenilmesi zor olan ücretsiz, doğrudan, yüksek hızlı bilgisayar erişimi sağlıyoruz.

RIT, yüksek kaliteli akademik tesislerinden çok daha fazlasıdır; kampüste birçok davetkar alan sunmaktadır. Neredeyse baktığınız her yerde sosyal ve entelektüel faaliyetler için canlı yerler bulacaksınız. Kampüsün fiziksel güzelliği, doğal ve park benzeri ortamların modern binalar, mimari özellikler ve sergilenen sanat eserleri ile etkileşiminden kaynaklanmaktadır. Kampüs genelindeki konforlu alanlar, dinlenmek veya projeler ve ekip görevleri üzerinde çalışmak için alanlar sunar.

Buna ek olarak, 18.000'den fazla öğrenci, öğretim üyesi ve personelden oluşan topluluğumuz, akademik programlarda ve araştırma girişimlerinde, kampüs operasyonlarımızda ve tüketim uygulamalarımızda ve sosyal sürdürülebilirliği teşvik etme çabalarımızda her alanda sürdürülebilirliği geliştirme taahhüdünde bulunmuştur. RIT ailesi. Kampüsü daha çevre dostu hale getirerek ve sürdürülebilir uygulamalara katılarak ve bunlar hakkında daha fazla bilgi edinerek kampüsün, Rochester bölgesinin ve içinde yaşadığımız dünyanın daha temiz, daha sağlıklı ve daha yaşanabilir olmasını sağlamak için şimdi adımlar atabiliriz. yarın bugün olduğundan daha fazla.

  kabul

  Herhangi bir RIT lisansüstü programına başvurabilmek için, akredite bir üniversite veya kolejden bir lisans derecesine (veya eşdeğerine) sahip olmanız (veya bunu bekliyor olmanız) gerekir. İş deneyimi gerekli değildir.

  RIT'e başvurmak hızlı ve kolaydır. Çevrimiçi başvurumuzun tamamlanması genellikle 15-20 dakika sürecektir ve gerekli başvuru ücreti ve destekleyici belgeler olsun veya olmasın, çevrimiçi başvurunuzu başlatabilir ve gönderebilirsiniz. Tüm lisansüstü programlara başvuru, çevrimiçi başvurunun ve aşağıdaki destekleyici belgelerin sunulmasını gerektirir: 65 $ başvuru ücreti, kişisel beyan, özgeçmiş ve lisans transkriptleri.

  Çoğu program tavsiye mektubu gerektirir. Ek gereklilikler programa göre değişir ve bir yazı örneği, portfolyo veya bir giriş sınavını (GRE veya GMAT) içerebilir.

  Başvurduğunuzda ÜCRETSİZ bir portal hesabı oluşturarak başlarsınız. Kişiselleştirilmiş kabul portalınızdan başvurunuzu başlatabilir ve yönetebilirsiniz. Portal, başvurunuzu tamamlamak için ihtiyacınız olan ek materyalleri belirlemenize yardımcı olacak bir kontrol listesi sağlar. Gerekli tüm öğeler gönderildikten sonra başvurunuz incelenmek üzere Kabul Komitesine gönderilecektir.

  Vize Gereksinimleri

  Ekibimiz öğrenci vizenize başvurmak için sonraki adımları anlamanıza yardımcı olmak için burada. Öğrenci vizesine başvurmak için ABD hükümeti düzenlemeleri, uluslararası öğrencilerin en az dokuz aylık tam zamanlı eğitim için öğrenim ücreti, ücretler, malzeme ve yaşam masraflarını karşılamaya yetecek mali kaynaklara sahip olduklarını göstermelerini gerektirir.

  Öğrenci vizesine başvurması gereken uluslararası öğrenciler, eğitimleri için mevcut tutarı gösteren orijinal banka ekstresini RIT'e sunmalıdır.

  Burslar ve fon sağlama

  RIT, lisansüstü öğrencilerine her yıl 40 milyon dolardan fazla başarı bursu ve asistanlık ödülü vermektedir. Burs ödülleri öğrenim ücretinin %10 ila %40'ı arasında değişmektedir. Ödüller, başvuranın akademik mükemmelliğine dayanmaktadır. Burs verirken lisans notları, lisansüstü yerleştirme sınavı puanları, araştırma ve iş deneyiminiz gibi birçok faktör dikkate alınır.

  Lisansüstü asistanlık, tam zamanlı lisansüstü öğrencilerine öğretim, araştırma veya idari asistan olarak hizmet vermeleri için sunulmaktadır. Lisansüstü Asistanlar, yaptıkları iş karşılığında (randevu yapan bölüm tarafından belirlenen) ücret alırlar. Birçok mezun asistan, asistanlık görevleri karşılığında ücret almanın yanı sıra öğrenim ücreti indirimi (yani öğrenim ücreti desteği) de almaktadır.

  Lisansüstü öğrencilere hem burs hem de asistanlık verilebilir. Bu finansman fırsatları hem ABD hem de uluslararası başvuru sahipleri için aynıdır.

  İsteğe Bağlı İşbirliği: İşbirlikçi eğitim, ABD çapında ve yurtdışındaki şirket ve kuruluşlarla ücretli iş görevleridir. Co-op, öğrencilerin mezun olmadan önce akademik programlarıyla ilgili bir veya daha fazla dönemi tam zamanlı, ücretli bir pozisyonda çalışarak geçirmelerine olanak tanır. Birçok öğrenci, eğitimlerini finanse etmek için kooperatif kazançlarını kullanıyor. Öğrenciler co-op sırasında öğrenim ücreti ve harç ödemezler.

  Work-Study: Tam zamanlı eğitim gören lisansüstü öğrencileri kampüste yarı zamanlı çalışmaya başvurabilirler. RIT'de her yıl 7.000'den fazla iş mevcuttur ve öğrenciler genellikle haftada 10 ila 20 saat çalışır. F-1 veya J-1 vizesiyle öğrenim gören uluslararası öğrenciler kampüste haftada 20 saate kadar, teneffüslerde ise 40 saate kadar çalışabilirler.

  Haddeleme Başvuru Tarihleri

  Programlarımızın çoğu "sürekli" başvuru incelemesi sunar - başvurular için belirli bir son tarih yoktur; başvurular yıl boyunca kabul edilecek ve gözden geçirilecektir.

  Sıralamalar

  ABD Haberleri ve Dünya Raporu

  • “Ulusal Üniversiteler” kategorisinde 105. sırada (2023)
  • En iyi okulların kooperatif veya staj programları arasında 11. sırada yer aldı (2023)
  • “En iyi değere sahip okullar” arasında 48. sırada (2023)
  • 41'inci "en yenilikçi okul"

  Princeton İnceleme

  • The Best Value Colleges: Öğrenim Yatırımınız için Olağanüstü Yatırım Getirisi Sağlayan 200 Okul'un 2022 baskısında listelenmiştir
  • 2022'nin “En İyi 388 Kolej” listesinde

  Money Magazine - En İyi Kolejlerinden biri (2023)

  Morning Consult - 37. en güvenilir üniversite (2022)

  Times Yüksek Öğrenim

  • The Wall Street Journal/Times Higher Education sıralamasında ABD kolejleri arasında 155. sırada yer aldı ve RIT'i ülkedeki kolej ve üniversitelerin ilk yüzde 25'i arasına yerleştirdi.

  Öğrenci Değişimi ve Ziyaretçi Programı

  RIT, uluslararası öğrencilerin hem STEM hem de STEM dışı alanlarda mezuniyet sonrası istihdamda bulunmaları için en iyi ABD okulları arasında yer aldı.

  Öğrenci ve Değişim Ziyaretçi Programı, RIT'i mezuniyet öncesi ve sonrası isteğe bağlı pratik eğitim ile ilgili iki listede en iyi 100 okuldan biri seçti.

  Öğrenci Görüşleri

  Programa kabul koşulları

  Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

  Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

  Konumlar

  • Rochester

   Rochester Institute of Technology Office of Graduate Enrollment Bausch & Lomb Center 58 Lomb Memorial Drive

   sorular