Keystone logo
Rocky Vista University

Rocky Vista University

Rocky Vista University

Tanıtım

Rocky Vista University (RVU), 2006 yılında Parker, Colorado'da kuruldu. Rocky Vista University , iki konumu ve iki eyaleti olan hızla büyüyen bir kurumdur. Rocky Vista University özel bir misyonu vardır: öğrencilere şefkat, dürüstlük ve mükemmellik ile hizmet vermeleri için ilham verirken sağlık eğitimi sağlamak.

Rocky Vista University , öğrenme topluluğumuza katkıda bulunmaları için benzersiz beceriler ve deneyimler getiren öğrencileri güçlendirdi. Titiz akademik programlar aracılığıyla ve saygın öğretim üyelerinin yardımıyla, öğrencilerimiz ellerini ve zihinlerini kullanarak doğru soruları sormayı, cevapları dinlemeyi ve sorunları çözmeyi öğrenirler.

Rocky Vista University , Medforth okul ailesinin bir üyesi olmaktan gurur duyar. Rocky Vista University , Şubat 2019'dan beri Medforth Global Healthcare Education Group'a aittir ve Temmuz 2020'den beri Medforth'un iştiraki olan University Support Services, Rocky Vista University akademik olmayan bazı idari hizmetleri sağlamak için sözleşme yapılmıştır.

Konumlar

  • Parker

    South Chambers Road,8401, 80134, Parker

    sorular