Keystone logo
Rose Bruford College

Rose Bruford College

Rose Bruford College

Tanıtım

Rose Bruford College, Londra'nın merkezine 25 dakika uzaklıkta bulunan Bexley ilçesinde yaklaşık 75 yıldır sahne sanatları eğitimi vermektedir. Kolejdeki lisansüstü eğitim, Londra, Connecticut, Berlin ve daha birçok yerde bulunan mekânlarıyla küresel ölçekte faaliyet göstermektedir. Dönüşümsel öğrenme deneyimleriyle tanınan uzmanlık kurslarıyla en yüksek kalitede eğitim sunarak sosyal ve kültürel etki yaratmayı hedefliyoruz. Çeşitliliği savunuyor, küresel bir insan karışımının topluluğumuzu eğitim almak ve çalışmak için daha yenilikçi ve kapsayıcı bir yer haline getirmenin ayrılmaz bir parçası olduğuna inanıyoruz. Öğrenme anlayışımız, destekleyici bir ortamda sanat, işbirliği, topluluk, keşif, bağımsızlık ve profesyonellik üzerine kuruludur.

Amacımız, sağladığımız birinci sınıf eğitimin yanı sıra yansıtıcı uygulama ve araştırmayı bağımsız bir düşünür ve tatmin edici ve başarılı bir çalışan profesyonel olmak için araçlar olarak kullanabilen yaratıcı bir sanatçı ve uygulayıcı olarak size ilham vermek, heyecanlandırmak ve eğitmektir.

Öğretim, öğrenim ve eğitim anlayışımız sanat, işbirliği, topluluk, keşif, çeşitlilik, istihdam edilebilirlik, bağımsızlık ve profesyonellik üzerine kuruludur. Öğrenciler ve personel, kampüslerimizde işbirliği içinde çalışarak yılda 75'in üzerinde gösteri hazırlıyor ve üretiyor.

Bazı yapımlar Londra'da gösterilmekte, bazıları ise Birleşik Krallık'ta ve yurtdışında turneye çıkarılmaktadır. Öğrencilerimizin birçoğu bizimle olan çalışmalarına uluslararası bir deneyim de katmaktadır. Bu canlı atmosferden, küresel tiyatronun ve canlı etkinliklerin çehresini değiştiren nesiller boyu oyuncular, tasarımcılar, teknisyenler ve şirketler çıkmıştır.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmenin en iyi yolu bir Açık Güne katılmak ya da gösterilerimizden birini yerinde görmektir. Yıl boyunca yetenekli tasarım, teknik ve performans öğrencilerimizin çalışmalarını ilk elden görebileceğiniz sezonluk çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Değerlerimiz ve Misyonumuz

Misyonumuz, en yüksek kalitede mesleki eğitim ve öğretim sunarak sosyal ve kültürel etki yaratmaktır. Eğitimimiz geniş ve yenilikçi bir konu yelpazesini kapsamakta ve yaratıcı, güçlendirilmiş ve istihdam edilebilir proaktif mezunlar vermektedir.

Davranışlarımız temel değerlerimiz tarafından yönlendirilir ve belirlenir:

 • Bütünlük
 • Yaratıcılık
 • içerme

Öğrencilerimizin en yüksek başarıları elde etmesini ve personelimiz için mümkün olan en iyi çalışma ortamını arzuluyoruz. Tüm Kolej topluluğu - kadınlar, erkekler ve ikili olmayan kişiler, gençler ve yaşlılar, farklı sosyal ve etnik geçmişlerden gelenler, çeşitli inançlar, kültürler ve diller, tüm cinsellikler, trans ve cis-cinsiyetli, engelli ve engelli olmayanlar - hepimiz aynı saygıyla muamele görüyoruz ve başarılı olmak için aynı destek ve şansa sahibiz.

Çeşitliliği savunuyoruz çünkü zengin bir insan karışımı Kolejimizi eğitim almak ve çalışmak için daha üretken ve yaratıcı bir yer haline getiriyor ve eşitliği savunuyoruz çünkü yapılması gereken doğru şey bu.

Kampüs Özellikleri

Öğrenci yurdumuz Christopher Court'un 168 en-suite odası vardır ve Sidcup tren istasyonunun karşısındadır. Ayrıca kampüse sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Yerel bölgede çok sayıda başka konaklama seçeneği de mevcuttur.

Diğer beş öğrenciyle kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz bir mutfağı paylaşarak Christopher Court'taki üniversite hayatına hızla alışacaksınız. Odalar birinci sınıf öğrencilerine ilk gelene ilk hizmet esasına göre tahsis edilir. Oda fiyatına; 7/24 güler yüzlü personel ve güvenlik, enerji ve su faturaları, hızlı ve güvenilir geniş bant. Hemen yan tarafta Costa ve tesis bünyesinde çamaşırhane bulunmaktadır.

2023-24'te odaların fiyatı haftalık 245 £'dur ve tüm odalarda 1,2 metrelik (küçük çift kişilik) yatak bulunur. Standart sözleşme 40 hafta uzunluğundadır. Oyunculuk Hazırlık Kursu öğrencileri için 30 haftalık bir sözleşme bulunmaktadır.

  kabul

  Yüksek Lisans Programlarına başvurular doğrudan yüksekokulun web sitesi üzerinden ilgili ders sayfaları aracılığıyla kabul edilir.

  Üniversiteler ve Kolejler Kabul Hizmeti (UCAS), tam zamanlı lisans kurslarımız için başvuru portalıdır. Başvurular UCAS'a çevrimiçi olarak yapılır. Başvurunuzun ve seçme sürecinizin sonucu UCAS hesabınızda güncellenecektir, bu nedenle lütfen güncellemeleri takip etmeye devam edin.

  The UCAS code for Rose Bruford College is R51.

  Konumlar

  • Sidcup

   Burnt Oak Lane, DA15 9DF, Sidcup

  sorular