Keystone logo
© BIMM University
Selinus University of Sciences and Literature

Selinus University of Sciences and Literature

Selinus University of Sciences and Literature

Tanıtım

Üniversitemiz özgür ve özel bir kurumdur. Commonwealth of Dominica ve İtalya'da bir kalıcı kuruluş olarak yasal olarak IBC olarak kayıtlıdır. Yalnızca Çevrimiçi ve Uzaktan Öğrenim eğitimine dahil olan bağımsız bir uluslararası üniversitedir: başka bir deyişle, kurumsal çalışmalarını ciddi şekilde yürüten yetişkinler için açık bir üniversitedir.

Yetişkin öğrencilerimiz derecelerini almak için çok çalışıyorlar. Bu üniversite bir derece değirmeni değildir ve asla olmamıştır ve bu tür başvuruları anında reddedeceğiz. Ana odak noktamız her zaman yetişkin öğrencilerimize en yüksek kalitede eğitim sunmak olmuştur. Selinus Üniversitesi tarafından verilen dereceler uluslararası alanda özel sektör tarafından tanınmış ve çok uluslu işletmeler tarafından kabul edilmiştir.

Özellikle ABD'den gelen öğrenciler için gerçeklik sistemini akreditasyon hakkında açıklamaktan asla yorulmuyoruz. Amerika Birleşik Devletleri'nde akreditasyon kazanmak isteğe bağlıdır ve hükümet dışıdır. Okullar, bağımsız bir akreditasyon kurumu tarafından değerlendirilmeyi ve / veya programlarının değerlendirilmesini talep eder. Ajans, akreditasyonunu kazanmak için okulun karşılaması gereken kendi standartlarını belirler ve akreditasyon kurumları kalite standartlarında farklılık gösterdiğinden, bazıları diğerlerinden daha prestijli olarak kabul edilir. Bir okulun seçimi, okulun elde etmeyi ve sürdürmeyi umduğu kaliteye bağlıdır.

Okullar genellikle vaktinden çok önce kurumun standartlarını bilir ve birkaç ay boyunca akreditasyon incelemesi için hazırlık yaparlar. İncelemeyi geçerler ve akreditasyon alırlarsa, okullarının kabul edilebilir bir kalite seviyesini karşılayan meşru bir yükseköğretim kurumu olarak onaylanmasıdır. Bazı okullar, akreditasyon durumlarını potansiyel öğrencilere sundukları üniversite bilgilerine dahil edebilir.

Tanınmış akreditasyon kurumları olduğu gibi, tanınmayan kurumlar da var. Bu, standartlarının Eğitim Bakanlığı veya CHEA tarafından gözden geçirilmediği anlamına gelir. Bir ajansın tanınmamasının çeşitli nedenleri vardır. Örneğin, ajans, Departman veya CHEA ile tanınma için çalışıyor olabilir veya her iki kuruluş tarafından tanınma kriterlerini karşılamıyor olabilir. Sebep ne olursa olsun, üniversite bilgilerini keşfederken bunu aklınızda bulundurmanız önemlidir.

Tanınmayan akreditasyon kurumlarını, itibarlarını değerlendirene kadar dikkatli bir şekilde görmeniz yardımcı olacaktır. Tanınmayan bir kurumun düşük kalite standartları olması gerekmez, ancak birçok ABD işvereninin yalnızca tanınmış bir kurum tarafından akredite edilmiş kurumların derecelerini tanıdığını bilmek önemlidir.

Bu nedenle Üniversitemiz sadece profesyonel olarak kurulmuş öğrencileri kabul etmektedir. Öğrencilerimiz bu dereceyi iş bulmak için değil, zaten başarılı bir şekilde meşgul olan profesyonel rollerini meşrulaştırmak için kullanırlar. Üniversiteden aldığı bir derece ile Selinus itibar, saygı ve prestij kazanır ve genellikle kişinin sosyal konumunu ve çalışmasını geliştirir.

Buro Millennial / Pexels

Selinus'ta nasıl çalışılır

SUSL Ev Stüdyosu

Selinus Üniversitesi'nin derece dersleri, Selinus ve Pedagoji Üniversitesi tarafından oluşturulan "pedagoji" linkinde bulabileceğiniz kılavuzlara göre, verilen ders kitaplarının çalışılması ve yürütülen ders kitaplarının okunmasına ilişkin Raporların hazırlanmasından oluşur. Selinus Üniversitesi web sitesi.

Yetişkin öğrenciler APEL (Geçmiş Deneyimsel Öğrenmenin Akreditasyonu) programına kayıt olabilirler. Bu program profesyoneller, girişimciler, yöneticiler, memurlar, yazarlar, sanatçılar vb. İçin ayrılmıştır. Lise diploması olan ve en az 25 yaş ve 3 yıllık faaliyet gösterdiği çalışmada bir şube seçmişlerdir. Doktora için 30 yıl gereklidir.

pedagoji

Selinus Bilim ve Edebiyat Üniversitesi müfredat sistemi, her bir öğrenciye göre uyarlanmıştır ve metinler, bildiriler ve dersler, video kursları ve e-kitaplardan oluşan “öğretim birimlerine” dayanmaktadır. Sınavların yerini mini bir tez olarak geliştirilen kısa bir öğrenme raporu (Sınav Birimi) alır.

Çalışma disiplinine göre, çalışma materyalleri eleştirel düşünmeyi ve edinilen bilginin pratik uygulamasını teşvik etmek için seçilir ve seçilir. Öğrencilerin, yetişkinlerin, genellikle iş ve aile ile uğraşmasına, eleştirel düşünmesine ve bir yandan önerilen kitapları ve video derslerini bilgili bir şekilde ele almalarına yardımcı olmak için, entelektüel yeteneklerini ve entegre yazma projeleri geliştirme becerilerini artırarak bir pedagojik yöntem uygulanır.

Öğrencinin, ardından Öğrenci Danışmanının zamanını karşılaması ve hedeflerine ulaşması için kişisel kazanımlara dayalı özel bir öğrenim programını özgürce oluşturmasına yol açan, zorlama olmadan eğitimsel bir öğrenme sistemi. Selinus Üniversitesi'nde öğrencinin hemen veya belirli tarihlerden önce öğrenme yükümlülüğü yoktur. Metinlerini okuyabilir ve her bir video dersini birçok kez inceleyebilir ve kendi kişisel öğrenme yöntemlerini keşfedebilir. Ayrıca yardım, açıklama ve destek için her zaman Öğrenci Danışmanına danışabilir.

Müfredatın amacı için değerlendirilen şey basitçe öğrenilen bilgi değildir, çünkü öğrencinin basit kavramsal konunun bakış açısının ötesinde düşüncenin evrimi, her şeyden önce vicdan değerinin bir gücü ve çalışmanın basit olmadığının farkında olmalıdır. insani ve medeni sosyal ihtiyaçları için etkili bir şekilde kullanılabilir bir model olarak az ya da çok yararlı kavramların işlenmesi.

Kısacası, Selinus Üniversitesi'nin pedagojik modeli, öğrencinin gerçek deneyimini entelektüel kapasiteyi geliştirmede yararlı bir eğitim bağlamında "getirmek" ve entelektüel ve mesleki hedeflerine hızlı bir şekilde ulaşmak için potansiyel becerilerini küresel olarak değerlendirmektir. .

Selinus Üniversitesinden kredilerin tanınması, kısmen öğrencinin mesleki eleştirmenlerinin “okunması” ve kısmen de geleneksel sınavların yerini alan öğrenci tarafından yapılan raporun değerlendirilmesi ile sağlanır.

kabul

Selinus Üniversitesi öğrencileri emek ve meslek dünyasında yer alan yetişkinlerdir. Kayıt yaptırmak için, sıradan programlar için en az 23 yaşında ve profesyoneller için APEL programlarında en az 25 yaşında olmalısınız. Doktora yapmak üzere bir programa kaydolmak en az 30 yaş gerekir.

Konumlar

  • London

    71-75 Shelton Street, WC2H 9JQ, London

  • Bologna

    Via Pompeo Scipione Dolfi, 4 – 40122, , Bologna

    sorular