Keystone logo
Silesian University Of Technology Ortak Doktora Okulu
Silesian University Of Technology

Ortak Doktora Okulu

Gliwice, Polonya

8 Semesters

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Kampüste

* her doktora öğrenci öğrenim ücreti ödemeden burs alır

Tanıtım

Silesian University Of Technology , doktorasını organize eder. Ortak Doktora Okulu içinde çalışmalar. Okul, Üniversite geliştirme stratejisinde tanımlanan araştırma alanlarını teşvik etmeyi ve uygulamayı amaçlamaktadır. Doktora çalışmalar, öğrencileri bilimsel bir disiplinde yüksek derecede uzmanlık ve uzmanlık kazanmaya hazırlar.

Ortak Doktora Okulu, çok çeşitli bilimsel disiplinleri kapsayan disiplinler arası eğitim sunmaktadır. Doktora süresi program tam zamanlı kayıt ile 4 yıldır. Her Doktora öğrenci, öğrenim ücreti ödemeden burs alır.

Ortak Doktora Okulu aday doktora seçer. giriş sınavları şeklinde yıllık açık yarışmalar yoluyla öğrenciler.

Akademik yılda Ortak Doktora Okuluna kayıt ile ilgili en önemli bilgiler

  1. Ortak Doktora Okuluna kayıt, 27 Ocak'tan itibaren Silesian University Of Technology Senatosu'nun 4/2020 No'lu Kararında belirtilen kurallar üzerine yıllık açık bir yarışma yoluyla gerçekleşir.
  2. Kayıtlar, Rektörlük tarafından belirlenen detaylı takvime göre 29 Haziran'dan itibaren açıktır.
  3. Belgelerin elektronik ortamda kaydedilmesi ve sunulması çevrimiçi DreamApply platformu sayesinde gerçekleşir.
  4. Doktora konuları bilimsel disiplinlere ayrılmış projeler 22 Haziran'dan itibaren mevcuttur. Aday doktora konusunu seçer. başvurmak istediği proje.
  5. Doktora konusunu seçtikten sonra. aday, proje uygulamasının ayrıntılarını görüşmek ve kayıt sırasında gerekli olan danışmanın beyanını almak için bu projeden sorumlu danışman ile e-posta yoluyla iletişime geçmelidir.
  6. Gerekçeli durumlarda, adayın giriş sınavlarına bizzat katılamadığı durumlarda (özellikle salgınla ilgili mevcut durumda veya yabancı adayların olması durumunda) giriş sınavları, bilişim teknolojisi kullanılarak Üniversite sahası dışında yapılır. kontrol ile sınavın seyri ve kaydı.

kabul

Okul Hakkında

sorular