Keystone logo
Singapore Management University PhD Programmes

Singapore Management University PhD Programmes

Singapore Management University PhD Programmes

Tanıtım

Yönetimi, Sosyal Bilimler ve Computing karşısında Araştırma Mükemmellik

Asya'da bir premier üniversite, Singapore Management University (SMU) dünya çapında araştırma ve seçkin öğretim için uluslararası bilinir. Bu küresel etkisi ile öncü araştırmalar üretir ve geniş tabanlı, yaratıcı ve girişimci liderler üretmeyi hedeflemektedir. 8300 üzerinde lisans ve lisansüstü öğrencilerine ev, SMU küçük sınıf boyutlarda seminer tarzı öğretim interaktif ve teknolojik özellikli pedagoji bilinir. Muhasebe Okulu, İşletme Lee Kong Chian Okulu, İktisat Fakültesi, Bilgi Sistemleri, Hukuk ve Sosyal Bilimler Fakültesi Yüksekokulu - - Yüksek Lisans ve doktora programlarına çeşitli disiplinlerde, Lisans geniş bir yelpazede sunan üniversite, altı okulları kapsamaktadır .

SMU dört doktora programları sunmaktadır:

Içinde uzmanlık ile İşletme Doktora: maliye pazarlama Operasyon Yönetimi Organizasyonel Davranış ve İnsan Kaynakları Stratejik Yönetim ve Organizasyon Ekonomi doktorası Psikoloji Doktora Doktora Bilgi Sistemleri (bilgisayar yanı sıra yönetimi)

SMU da sunuyor Disiplinlerarası Doktora Programı içinde bizim mükemmellik araştırma alanları nerede öğrenciler birincil uzmanlık ve ikincil uzmanlaşmayı tercih edebilirsiniz. ziyaret edin bizim anasayfa Daha fazla bilgi için.

SMU doktora edinerek Faydaları

 • SMU akademik veya endüstri dünya standartlarında yönetim, sosyal bilimler ve bilgisayar karşısında derin entegrasyon için fırsatlar sunarak kendi uzmanlık ya da disiplinler arası alanlarda liderleri düşündüm olmak için elimizden doktora hazırlar. Öğrencilerimiz de oluşturmak veya etkili ve gerçek dünya çözümler üretmek için donatılmıştır.
 • Ayrıca kendi uzmanlık alanlarında uzman uluslararası üne öğretim üyelerinden oluşan bizim doktora öğrencileri okullarda araştırma ve öğretim ekipleri yanı sıra SMU araştırma merkezleri ve enstitüler katılmak için pek çok fırsat vardır.
 • Aşırı ve akademik eğitim üzerinde, SMU doktora öğrencileri de (örneğin sunum ve öğretim becerileri eğitimi gibi) mesleki gelişim faaliyetlerine katılmak. Bu eğitim mezun olduktan sonra yanı sıra kendi doktora çalışmaları sırasında kendilerine faydalıdır.
 • Bir şehir kampüsünde olmak, doktora öğrencileri araştırma verileri ve doğrulama platformları yanı sıra özel ve yayınlanan veritabanları içeren SMU'nun araştırma olanakları sağlamak endüstri ortakları kolay erişim var.
 • SMU öğretim ücretini kapsamaktadır ve öğrencilerin uluslararası araştırma topluluğu ile kendi araştırma katkıları paylaşmak için cömert bir konferans finansman sağlamaktadır yanı sıra yaşayan bir ücret de burs ile doktora öğrencilere sağlar.
 • Bizim doktora mezunlarının prestijli akademik kurumlarından ve sanayi kuruluşları iyi yerleşimleri bulduk.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

 • Singapore

  Singapore Management University, Administration Building, Level 12, 81 Victoria Street, 188065, Singapore

  sorular