Keystone logo
Singapore University of Social Sciences İşletme Doktoru
Singapore University of Social Sciences

İşletme Doktoru

Singapore, Singapur

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Jul 2024

Request tuition fees

Kampüste

Tanıtım

Singapore University of Social Sciences School of Business (SUSS) tarafından sunulan İşletme Doktoru (DBA) programı, öğrencilerin seçilen yönetim alanlarında derinlemesine bilgi ve beceriler kazanmaları için eğitime odaklanır. Bu programda verilen eğitim ile girişimcilerin, üst düzey yöneticilerin ve kariyer ortasındaki endüstri pratisyenlerinin titiz ve yapısal düşünme süreci geliştirmeleri, daha derin bilgi ve ileri araştırma metodolojileri edinmeleri ve karmaşık araştırma ve çözmelerini sağlayacak analitik beceriler geliştirmeleri beklenmektedir. yönetim sorunları ve kanıta dayalı strateji formülasyonunu destekler.

DBA müfredatı, dijital ekonomiyle ilgili bilgilere maruz kalma olanağı sunar ve öğrencilere, uygulamalı araştırma hedeflerine uyacak şekilde çeşitli yönetim kursları veya çok disiplinli kursların bir karışımını sunar. Program, faydalarını SUSS'un endüstrilerle olan yakın bağından alan esnek bir öğrenme ortamı tarafından desteklenmektedir.

Küresel ekonomi, teknolojik ilerleme ve yeniliklerin ve siyasi manzara ve ulusal demografideki değişikliklerin getirdiği önemli belirsizlik ve zorluklar yaşıyor. Yöneticiler ve liderler, artan ekonomik oynaklığın yarattığı sorunları ele almak için stratejik bir zihniyet ve küresel içgörüler geliştirmelidir. DBA programı, örgütsel değişim ve örgütsel gelişimde düşünce liderliğini sürdürebilen ve yıkıcı teknolojilerin ekonomiye getireceği zorlukları etkin bir şekilde karşılayabilen mezunlar üretmek için tasarlanmıştır.

Programın Benzersiz Özellikleri

  • Program, mezunlara titiz ve yapısal düşünme süreci geliştirmek, analitik beceriler geliştirmek ve stratejik bir zihniyet ve küresel içgörüler geliştirmek için derinlemesine eğitim sağlar.
  • Program, mezunların karmaşık yönetim sorunlarını araştırmasına ve çözmesine, kanıta dayalı strateji oluşturmayı desteklemesine ve düşünce liderliğini ve yeniliği yönlendirmesine olanak tanır.
  • Müfredat tasarımı, iş operasyonlarının sürdürülebilirliğini, sosyal sorumluluğunu ve etik uygulamalarını vurgular.
  • İngilizce Çince iki dilli bir programdır. Öğrenciler, SUSS'nin esnek öğretme ve öğrenme ortamından, yakın endüstri bağlantılarından ve deniz aşırı yoğun kurslara katılma fırsatlarından yararlanabilirler.
  • SUSS DBA fakültesi ve denetçileri, çeşitli endüstrilerde olağanüstü ve çeşitli bir geçmişe sahiptir. Fakülte, kapsamlı öğretim ve araştırma deneyimlerine sahiptir.

İdeal Öğrenciler

kabul

Müfredat

Kariyer fırsatları

Program teslimatı

Okul Hakkında

sorular