Keystone logo
© photo courtesy of SIT Graduate Institute
SIT Graduate Institute

SIT Graduate Institute

SIT Graduate Institute

Tanıtım

SIT Graduate Institute, uluslararası eğitim, sürdürülebilir kalkınma, insani yardım, iklim değişikliği ve uluslararası ilişkiler alanlarında uluslararası odaklı yüksek lisans dereceleri, sertifikalar ve profesyonel gelişim programları sunmaktadır. SIT, 1964 yılından bu yana profesyonelleri kültürlerarası ve uluslararası ortamlarda başarılı olmaya hazırlamaktadır.

Çeşitli İçerik Alanları ve Formatlarında Yüksek Lisans ve Sertifika Programları

SIT Graduate Institute, dünyanın dört bir yanından öğrencileri etkili liderler, profesyoneller ve vatandaşlar olmaya hazırlamaktadır. SIT'nin lisansüstü ve mesleki gelişim programları, öğrenmenin teori ve pratiğin kesiştiği noktada gerçekleştiği deneyimsel eğitim modeline dayanmaktadır. Öğrenciler, mesleklerinin teorik temeline hakim, sahada deneyim sahibi ve kendi yeteneklerinin, değerlerinin ve etik kurallarının farkında olan yüksek vasıflı uygulayıcılar olmak üzere eğitilirler.

SIT, New England Yüksek Eğitim Komisyonu (NECHE) tarafından Yüksek Eğitim Kurumları Komisyonu aracılığıyla akredite edilmiştir. Akreditasyon durumuna ilişkin sorular kurumun idari personeline yöneltilmelidir.

Bireyler ayrıca aşağıdaki adreslerle de iletişime geçebilirler:
Yükseköğretim Kurumları Komisyonu
New England Yükseköğretim Komisyonu
209 Burlington Road | Bedford, MA 01730-1433 | 781 271-0022 | [email protected]

SIT, Devlet Yetkilendirme Karşılıklılık Anlaşmaları Ulusal Konseyi'ne katılmak üzere onaylanmıştır.

kabul

SIT Graduate Institute kabul personeli, her başvuranla bire bir çalışır. İlk sorgulamadan program kaydına kadar süreç boyunca size yardımcı olmaya kararlıyız.

Yarı zamanlı, hibrit programlarımız yazın başlar ve tam zamanlı, küresel derecelerimiz sonbaharda başlar. Kesin program tarihleri için lütfen ilgilendiğiniz programın web sayfasını kontrol ediniz. Ayrıca, herhangi bir sorunuz varsa, [email protected] adresinden Kabul ile iletişime geçebilirsiniz.

Burslar ve fon sağlama

Kanıtlanmış niteliklere sahip kabul edilen tüm öğrenciler, mevcut ödüller için otomatik olarak değerlendirilecektir. Ek bir uygulamaya gerek yoktur.

ABD Gazileri için Sarı Kurdele Programı

SIT Graduate Institute ABD gazilerinin ve bakmakla yükümlü oldukları kişilerin bir derece kazanmalarını mümkün kılan Sarı Kurdele Programınagururla katılır.

Başarı Bursları

SIT Graduate Institute programınızın uygulamanızın gücüne dayalı ödüller.

Öğrenim İndirimleri

Mezun Avantajı, mezunların SIT ve daha geniş World Learning topluluğu içinde öğrenme yolculuklarına devam etmelerini sağlamak için Uluslararası Yaşamda Deney, SIT Yurtdışında Eğitim veya Uluslararası Başarılar programlarının mezunlarına verilen 10.000 ABD Doları değerinde bir ödüldür.

SIT Partners ödülü, iş ortaklarımızlaolan ilişkilerimizi onurlandırıyor. Bu 10.000 $'lık ödül, SIT Graduate Institute ortaklarının mevcut çalışanları ve SIT Yurtdışında Eğitim'e okul gönderenler için geçerlidir. SIT dünya çapında yaklaşık 300 iş ortağına sahiptir. SIT İş Ortağı Bursuna uygun olup olmadığınızı öğrenmek için buradanbir sorgu gönderin .

Vermonter, SITkampüsünün Barış Gönüllüleri için bir eğitim merkezi olarak kurulduğu 1960'ların başından beri bulunduğu Vermont'ta yaşayan adaylar için 8.000 $'lık bir ödüldür. Vermont topluluğunun gururlu bir üyesi olarak SIT , kendisini Vermont iş gücünü güçlendirmeye, eyalet içinde liderlik becerilerini geliştirmeye ve Vermont'lular için küresel fırsatlar sağlamaya adamıştır.

Northern Neighbours ödülü, SITşirketinin Vermont'taki tarihi kampüsüne komşu SITeyaleti sakinleri için küresel fırsatlarını genişletmeyi amaçlıyor. Bu 5.000 $'lık ödül, Connecticut, Maine, Massachusetts, New Hampshire ve Rhode Island'ın yanı sıra New York Eyaletini içeren Vermont dışında New England'da ikamet eden adaylar içindir ve bu eyaletlerdeki küresel düşünen vatandaşları desteklemeye odaklanır.

Ek Bilgiler

Öğrenim indirimleri, SIT'ın Küresel Eğitimde Doktora (EdD) için geçerli değildir.

Daha büyük eğitim indirimlerinden birine uygunluk, ek liyakata dayalı burslara erişimi sınırlayabilir. Mali yardımla ilgili ek sorularınız için lütfen [email protected] ileiletişime geçin.

Mezun İstatistikleri

Öğrenci Görüşleri

Neden SIT Graduate Institute'de eğitim almalısınız?

School for International Training'de biz bir üniversiteden daha fazlasıyız; hızla gelişen küresel ortamda değişim için dinamik bir gücüz. Uluslararası bir STK'ya bağlı, ABD tarafından akredite edilen tek yüksek öğretim kurumu olarak misyonumuz açıktır: kariyerinize küresel bir bakış açısı getirmeniz ve dünyamızda anlamlı bir etki yaratmanız için sizi güçlendirmek.

SIT zengin tarihi, Barış Gönüllüleri gönüllülerinin ana eğitim merkezlerinden biri olarak pitoresk güney Vermont'ta başlayan 60 yılı aşkın bir geçmişe dayanmaktadır. Bugün küresel kampüsümüz, yurtdışında deneyimsel lisans programları ve yüksek lisans dereceleri sunduğumuz 29 ülkede yaklaşık 30 öğrenim merkezini kapsamaktadır. Bu öğrenme merkezleri, kişisel öğrenme, kültürel etkileşim ve bakış açıları batılı olmayan ve sömürgecilik karşıtı olan öğretim üyeleri, akranlar ve topluluk ortaklarıyla yüz yüze etkileşim için türünün tek örneği olan fırsatlar sunar. Bakış açınızı genişleten ve paha biçilemez kültürler arası anlayışı geliştiren ilişkiler kuracak ve ağlar kuracaksınız.

Daha fazlasını öğrenin: https://mezun. SIT .edu/about/global-university/

Konumlar

 • Brattleboro

  PO Box 676

  • Washington

   1015 15th Street, NW

   • Ísafjörður

    Ísafjörður, İzlanda

    • Zanzibar

     Zanzibar, Tanzanya

     • Quito

      Quito, Ekvador

      • Lilongwe

       Lilongwe, Malavi

       • Kampala

        Kampala, Uganda

        • Durban

         Durban, Güney Afrika Cumhuriyeti

         • Geneva

          Geneva, İsviçre

          • Amman

           Amman, Ürdün

           • New Delhi

            New Delhi, Hindistan

            • Milimani East

             Milimani East, Kenya

             • Kisumu

              Kisumu, Kenya

              • Santiago

               Santiago, Şili

               • Ho Chi Minh City

                Ho Chi Minh City, Vietnam

                • Lisbon

                 Lisbon, Portekiz

                 sorular